Dekorasyon Bul

2015 Salon Dekorasyon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon dekorasyonu, bir evin hem en eğlenceli hem de en zor dekorasyonu oluyor. Misafirlerinizi ağırladığınız, akşamları ailenizle yemek yediğiniz, birlikte televizyon izlediğiniz salonunuzun dekorasyonu, hem şıklık hem de konfor açısından oldukça önemli. Salon dekorasyonunuzda yenilik yaratmak istiyorsanız, 2015 salon dekorasyon modelleri size fikir verecek. Yeni dekorasyon fikirlerine baktığımızda, bu yıl salonda modern ve klasik karışımı tarzlar dikkatimizi çekiyor. Modern koltuklarınızı, 60’lardan kalma vintage bir şifonyer ile tamamlamaya ne dersiniz?

Yine aynı şekilde vintage bir puf da modern salon dekorasyonunuza ayrı bir hava katacak. Bu tarz klasik modern karışımı salon dekorasyonları, 2015 salon dekorasyon modelleri arasında da yer alıyor. Salon dekorasyonu, sade olduğu kadar gösterişli de olmalıdır. Demode olmaktan kaçınarak, çok şık, çok güzel ve oldukça gösterişli dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Duvar kağıdı, salon duvarları için oldukça iyi bir seçim olacak. Farklı motiflerle hareketlendirilen salon duvar kağıtları, mekanın havasını bir anda değiştirmek için yeterli olacak.

2015 salon dekorasyon modelleri, klasik ve ağır renklere sıkça yer veriyor. Bordo, haki yeşili, kahverengi tonları, yeni yılda salon dekorasyonunda kullanmak için ideal. Modern dekorasyon yaratmak isteyenler için ise, aksesuarlarda saks mavisi, mercan rengi, turuncu, pembe gibi renklerle mekana hareket katmalarını tavsiye ediyoruz. Yeni yılda salonlar mutlaka dikkat çekici olacak. Klasik de olsa modern de olsa, salonunuza eğlenceli bir yorum katmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 yeni salon dekorasyonları

2015 salon dekorasyon

2015 salon dekorasyon örnekleri

2015 yılı salon dekorasyon modelleri

2015 salon dekorasyon modelleri

2015 salon dekorasyonu modelleri

2015 beyaz salon dekorasyon

2015 salon dekorasyonları

2015 modern salon dekorasyon modelleri

2015 yılı salon örnekleri

2015 modern ve beyaz salon

2015 küçük salon dekorasyon modelleri

2015 salon dekorasyon modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2015 Salon Dekorasyon Modelleri