Dekorasyon Bul

Mavi Salon Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon dekorasyonu deyince aklınıza kahverengi, beyaz gibi renkler geliyorsa, henüz yeniliklere açık değilsiniz demektir. Oysa dekorasyon trendleri baştan ayağa değişiyor. Salonda koyu renklerin yerini capcanlı renkler alıyor. Mavi de o canlı renklerin başında geliyor. Mavi salon dekorasyonu ile evinizde yenilik yaratmanız mümkün. Mavi, huzurun ve saflığın temsilcisi olarak, salonda ferah ve huzurlu bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi olacaktır. Mavi salon dekorasyonu, yalnızca içinizi açmakla kalmayacak, aynı zamanda evinize gelen misafirlerinize de tarzınız ve zevkleriniz hakkında fikir verecek.

mavi salonlar

Yazın o sıcak havasını evinize yansıtmaya ne dersiniz? Mavi koltuk takımlarınızı beyaz bir halı ve pembe, sarı renklerde aksesuarlarla tamamlayarak, capcanlı bir salon dekore edebilirsiniz. Mavi salon dekorasyonu, kulağa biraz riskli bir seçim gibi geliyor olabilir ama inanın salonunuz eski kahverengi mobilyalarınıza göre çok daha iç açıcı görünecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Son dönemde dizilerde de yavaş yavaş görmeye başladığımız mavi salon dekorasyonu, özellikle genç çiftlerin tercihi oluyor. Yoğun bir iş hayatınız varsa, eve geldiğinizde sizi ferah ve iç açıcı bir salonun karşılamasını isterseniz. Bu durumda da mavinin hakim olduğu bir salon dekorasyonu doğru bir seçim olacaktır. Mavi, sadece mobilyalarda değil, duvarlarda da karşımıza çıkıyor. Mavinin her tonu, salon duvarlarında harikalar yaratıyor. Deniz mavisi ya da daha açık bir mavi renge boyayacağınız duvarlarınızı beyaz köşeli koltuk takımı ile tamamlayabilirsiniz. Böylece salonda huzurlu ve ferah bir ortam yaratacaksınız.

mavi salon

mavi salonlar

mavi salon dekorasyonu

mavi ile salon dekorasyonu

modern mavi salon dekorasyonu

mavi salon dekorasyonları

mavi renkli salon dekorasyonları

mavi salon dekorasyon modelleri

modern mavi renkli salon dekorasyonları

mavi küçük salon dekorasyonu

mavi salon dekorasyonu örnekleri

mavi salonlar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Mavi Salon Dekorasyonu