Dekorasyon Bul

Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan biri de oturma odaları oluyor. İşten geldikten sonra oturma odanızda yer alan rahat koltuğun üzerinde ayaklarınızı uzatıp dinlenmeye ne dersiniz? Evinizde henüz oturma odası yoksa, odalardan birini oturma odasına dönüştürebilirsiniz. Böylece salonunuz her zaman dağılmak zorunda kalmayacak. Oturma odaları, salona göre daha samimi daha küçük mekanlardır. Bu noktada oturma odası için mobilya seçerken, büyük ve geniş mobilyalar yerine, daha modern ve daha küçük olan köşe koltuk takımlarını ya da daha az yer kaplayan koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Oturma odası dekorasyonu örnekleri arasında genellikle köşeli koltuk takımlarının yer aldığını söyleyebiliriz.

Oturma odanızda televizyon olacaksa, konsol ya da televizyon üniteleri yerine, televizyonunuzu duvara monte etmeyi deneyin. Böylece ekstra mobilya kullanmanıza da gerek kalmayacak, böylece mekanda kalabalık da yaratmamış olacak ve yerden tasarruf etmiş olacaksınız. Oturma odası dekorasyonu örnekleri, son yıllarda daha naif ve daha fresh renklere yer veriyor. Özellikle turkuaz, mint yeşili, mercan rengi, nar çiçeği gibi renklerle hem yazın havasını oturma odanızda yaşatabilir hem de iç açıcı bir oturma odası dekore edebilirsiniz.

oturma odası dekorasyonu örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odası dekorasyonu örnekleri arasında canlı renklerin hakimiyetinin yanı sıra, farklı tasarımların varlığı da göze çarpıyor. Farklı tasarım koltuklar, farklı tasarım kitaplıklar ya da duvar kağıtları ile artık oturma odanızda yenilik ve değişiklik yaratmanın zamanı geldi.

oturma odası örnekleri

oturma odaları dekorasyon örnekleri

oturma odası dekorasyonu örnekleri

modern oturma odası örnekleri

oturma odaları örnekleri

örnek oturma odası dekorasyonları

renkli oturma odası dekorasyon örnekleri

kırmızı beyaz oturma odası örnekleri

oturma odaları dekorasyon örnekleri

küçük oturma odası dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri