Dekorasyon Bul

Oturma Odası Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar
 

Misafir geldiğinde onları kıskandıracak kadar güzel, modern, rahat ve konforlu bir oturma odası tasarlamaya ne dersiniz? Salon dekorasyonunun yanı sıra, en az onun kadar önemli olan oturma odası dekorasyonu da birçok farklı seçeneği beraberinde getiriyor. Oturma odası tasarımı örneklerine baktığımızda, son yıllarda soft renkler ve canlı renklerin bir arada kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca oturma odasında büyük geniş koltuklar yerine, genellikle yerden tasarruf etmek ve modern şıklık sağlamak amacıyla köşe koltuk takımları daha çok tercih ediliyor.

Oturma odası tasarımı, sadece koltuklar değil, aksesuarlara kadar en ufak detaylarla bir bütün oluyor. Duvar kağıtları, aksesuarlar, perdeler, avize, halı derken oturma odasını kendi zevkinize ve tarzınıza göre tasarlayabileceğiniz birçok farklı model ve ürün seçeneği bulunuyor. Oturma odanız küçükse ve fonksiyonel ve konforlu bir oturma odası tasarlamak istiyorsanız, o zaman en ufak detaya bile özen göstermelisiniz. Bunun için dilerseniz ünlülerin oturma odalarına bakarak ilham alabilir ve kendi odanızı da ona göre dekore edebilirsiniz.

oturma odası tasarımı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odası deyince, aklımıza sohbet ortamı ya da ayaklarınızı uzatıp rahatça televizyon izleyebileceğiniz bir alan gelir. Oturma odası tasarımı yaparken tüm bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. Oturma odası, salon kadar kalabalık olmamalıdır. Bu nedenle oturma odası dekorasyonunu yaparken, mekanda gereksiz aksesuarlar ve ürünlerle alanı doldurup kalabalıklaştırmak yerine, daha sade ve ferah bir oturma odası tasarlamaya özen gösterin.

oturma odası tasarımı

oturma odası tasarımları

küçük oturma odası tasarımı

sade oturma odası tasarımı

oturma odası tasarım resimleri

oturma odası tasarımları

oturma odası tasarımı 1

oturma odası tasarımı 1

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Oturma Odası Tasarımı
IP Stresser