Dekorasyon Bul

Salon Dizayn Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon dekorasyonu; modern, klasik, retro ve country tarzlarda birçok farklı şekilde dekore edilebiliyor. Sizin tarzınızı hangisinin yansıttığına karar verin ve salonunuzu yeniden dekore etmeye başlayın. Salon dizaynı, aslında göründüğü kadar da zor değildir. Salon dizayn modelleri örneklerine bakarak, en yeni, modern, lüks dekorasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tabi bunu yaparken salonunuzun genişliği de oldukça önemli. Eğer salonunuzu olduğundan daha geniş göstermek istiyorsanız, o zaman büyük mobilyalar yerine L şeklinde köşe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.

Oturma grubunuzu seçtikten sonra, koltuklarınızın rengine, şekline ve modeline göre halı, perde, mobilya ve aksesuar seçimlerinize de karar verebilirsiniz. Salon koltuklarını seçtikten sonra, yemek odası takımı da seçebilirsiniz. Eğer kırmızı, yeşil, mavi, pembe gibi renkli bir koltuk takımı tercih edecekseniz, yemek odasında beyaz gibi daha sade ve soft renkleri tercih edebilirsiniz. Salon dizayn modelleri arasında oldukça farklı ve modern seçenekler bulabilirsiniz.

Mobilyalarınızı da seçtikten sonra, sıra diğer detaylarla salonunuzu renklendirmeye geldi. Bir salonun dekorasyonunda, en az koltuk takımları ve mobilyalar kadar önemli olan bir diğer unsur da aksesuar, halı ve perdeler oluyor. Salonun tamamlayıcısı olarak da gösterilen bu detaylar, salon dizayn modelleri örneklerinde size fikir verebilir. Eğer klasik tarzda mobilyalarınız varsa, klasik aksesuar, halı ve perdelerle salonunuzda şık bir konsept, şık bir tarz oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon dizayn

salon dizayn

salon dizayn modelleri

salon dizayn örnekleri

salon dizaynları

beyaz salon dizaynı

salon dizaynı

salon dizayn modelleri

salon dizayn dekorasyon

salon dizayn resimleri

salon dizaynı modelleri

modern salon dizayn

modern salon dizaynı modelleri

küçük salon dizaynı

salon dizayn

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Salon Dizayn Modelleri
IP Stresser