Dekorasyon Bul

Salon Asma Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2014 dekorasyon modasında sıkça kullanılan detaylardan biri salonunuzda yer almaktadır. Salon küçük büyük her ev için oldukça önemli bir yerdir. Eğer eviniz küçükse salon hem oturma odası hem misafir alanı görevi göreceği için oldukça dikkatli bir şekilde dekore edilmesi gerekmektedir. Salonlarda gösteriş ve ışıklandırmanın yer alması misafirlerinize evinizi beğendirmenin en kolay yoludur. Herkes evinin beğenilmesini ve gelen kişi tarafından takdir görmesini ister işte bu durumlar için salon asma tavan modelleri en iyi seçimlerden biri olacak ve gelenleri evinize, evinizin ışıklandırmasına hayran bırakacaktır.

Salon asma tavan modelleri oldukça çeşitlidir. Geometrik şekillerden yararlanılan bu tavanlar iki üç parça olabileceği gibi aynı zamanda tek ve büyük bir göbekten de oluşabilmektedir. Bu tavan modellerine ışıklandırma yapılması için ufak boşluklar oluşturulmakta ve genel olarak son dönemin modası olan LED aydınlatmalar kullanılmakta, asma tavan üzerine de spot ışıklandırmalar yerleştirilmekte, salona ise farklı ışıklandırma detayları kullanılmaktadır. Salonlarınızda oldukça güzel bir hava estirecek olan bu salon asma tavan modelleri aynı zamanda farklı renklere de boyanabilmektedir. Genelde duvarların bir kısmı ile aynı renkte boyanarak farklı bir dekorasyon fikri ile hareketlendirilen tavanlarda, ışıklandırmalarda farklı renklerde tasarlanabilmektedirler.

salon asma tavan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen göbekten olan bu modeller zaman zaman bütün tavana yapılan çeşitli dekorasyon çalışmaları olarak da kendilerini gösterebilmektedirler. Uzman bir ekip ile beraber tavanınızın ve evinizin yapısına uygun olarak salonlarınızda güzel bir esinti oluşturmamız ve değişik şekillerde evinizi güzelleştirmemiz mümkün. İstediğiniz şekilde salonunuzun bir kısmına ya da bütününe uygulayabileceğimiz asma tavan çeşitli modellerle ya da sizin istediğiniz şekilde uzman bir ekip ile sizin olabilir.

salon asma tavan

asma tavan

salon için asma tavan

salon için asma tavanlar

salon asma tavan uygulması örnekleri

salon asma tavan resimleri

salonlar için asma tavan örnekleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Salon Asma Tavan Modelleri