Dekorasyon Bul

Oturma Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Oturma odası dekorasyonu, diğer odalara nazaran daha genele hitap etmeli ve şıklığı ile göz kamaştırmalıdır. Oturma odası dekorasyonu önemlidir, çünkü: aile arasında vakitler oturma odasında geçirilir. Aile dostları, misafirler ile keyifli dakikalar yine oturma odasında gerçekleştirilir. Hatta o hoş, keyifli akşam yemeklerinde de oturma odasında bir araya gelinir. En önemlisi, yorgun argın eve geldiğinizde şöyle bir uzanıp dinlenerek vakit geçirilen zamanlardır. Yorgunluğun ilk kısmı oturma odasında, televizyon karşısında atılır. Daha aklımıza gelmeyen birçok sebep oturma odası dekorasyonunun neden önem kazandığını açıklamaktadır.

Dekorasyon da aynı teknoloji gibidir. Devamlı yenilenen dekorasyon çizgileri, dekorasyona ayak uydurmayı zorlaştırmaktadır. Kendi zevkinizi, oturma odası dekorasyonu için bir köşeye atmayın. Yine modayı da takip edin ama kendi zevkinizi oturma odası dekorasyonunda görmekten çekinmeyin.

Oturma odası dekorasyonunu yenilemek isteyenler ya da ilk defa bir dekorasyon çalışması yapacaklar için örneklerin önemi büyük. Bir araya getirerek, sizlere sunduğumuz oturma odası dekorasyonu örneklerine şöyle bir göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

oturma odası dekorasyonları

oturma odası dekorasyonu

Kırmızı rengi, herkesin tercih edebileceği bir renk değil. Oturma odasına sıcak ve romantik bir görüntü katan kırmızı rengi ölçülü kullanıldığı zaman çok hoş detayların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kırmızı renk ile kombine edeceğiniz beyaz bir oturma grubu, modern yemek masası ve kırmızı detaylı modern bir avize...

oturma odası dekorasyonu modelleri

Taş duvar kaplaması aynı bir duğar kağıdı kadar kolay uygulanır. Duvarınızın bir bölümüne uygulatacağınız taş duvar şık bir detay olarak oturma odası dekorasyonuna dahil olacaktır. 

oturma odası

Yine taş duvarlar ve modern çizgilere sahip oturma grupları...

oturma odası dekorasyonu

oturma odası dekorasyonu

oturma odası dekorasyon modelleri

Beyaz kullanımı gerçekten zor. Kolay kir ve iz bırakan beyaz rengi kullanıldığı oturma odası dekorasyonuna çok zarif bir hava katacaktır.

oturma odası dekorasyonları

Oturma odası dekorasyonu için her detayın önemi var. Mobilya seçiminden tutunda, zemin dekorasyonuna hatta duvar dekorasyonuna kadar her detay önemlidir.

oturma odası örnekleri

Nişler ile oturma odasına yine şık görüntü katılabilir. Gizli aydınlatmalar ile ışıklandırılan nişler, aksesuar sergilemek için birebirdir. 

modern oturma odası dekorasyonu

Dekoratif, görsel bir sunum için alçıpan tavan modelleri de kullanışlı. Yumuşak renklerin hakim olduğu bu oturma odası dekorasyonu modelinde de hem alçıpan tavanı hem de nişi görebilirsiniz.

 

oturma odası dekorasyon örnekleri

büyük oturma odası dekorasyonu

oturma odası örnek dekorasyonu

 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Oturma Odası Dekorasyonu