Dekorasyon Bul

Şömine Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evinizin göz alıcı görünüme sahip olmasını istiyorsanız, evinizde olması gerekenlerin başında şömineler gelmektedir. Şömineler bulundukları ortama farklı ve doğal bir hava katmaktadırlar. Dolayısıyla evlerini doğal bir görünüme sokmak isteyenler, öncelikle şömine modelleri arasından bir ürün temin etmelidir.

Şömineler bulundukları ortamda diğer eşyaları da etkilemektedir. Örneğin mobilyalar ve diğer aksesuarlar genellikle şömineye uygun olacak şekilde alınmaktadır. Böyle olunca da şömine modelleri arasından bir ürün seçimi önem kazanmaktadır. Şömineler ortamın görünümüne farklılık katmanın yanında soğuk havalarda içeriyi ısıtmada da kullanılabilmektedir. Bu şekilde hem içerisi doğal bir yöntemle ısıtılmış, hem de görsel açıdan ortama farklılık getirilmiş olmaktadır.

şömine modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Şöminelerde oldukça farklı yakıt tipleri kullanılabilmektedir. Katı, sıvı ve gaz yakıtların kullanılabildiği şömineler olduğu gibi elektrikle çalışan şömine modelleri de bulunmaktadır. Günümüzde artık farklı türlerde bulunabilen şömineler, isteğe uygun olarak da üretilebilmektedir. Modern, klasik, rustik olarak bulunabilen şömine modelleri kişilerin zevklerine uygun olacak şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Şömine modellerinden bahsedelim. Klasik çerçeveli şömineler bilinen tiplerdir ve bu tip şömineler sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer şömine modeli, köşe şöminedir ve bulunduğu yer iki duvarın birleşim yeri olan, köşelerdir. Şömine modelleri arasında arasında bulunan plazma şömine bir duvara monte edilen ve plazma tv görünümünde bir seyir keyfi sunan modeldir. L tipi şömine denen bir diğer model ise yine iki duvar kullanılarak yapılan şömine çeşididir ve L görünümünde durmaktadır. İki yanı açık şömine modelinde ise genellikle orta kısma monte edilen şömineyi her iki taraftan görmek mümkün olmakta. Son zamanlarda artan modellere eklenen bir diğer şömine modeli de üç yanı açık şöminelerdir. Bu şömine de yine duvar montelidir, fakat üç taraftan da izlenebilen bir yapıya sahiptir.

şömine modelleri

şömine örnekleri

modern şömine modelleri

dekoratif şömine modelleri

modern dekoratif şömine modelleri

dekoratif şömineler

modern salon şömine modelleri

şömine tasarımları

şömine modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Şömine Modelleri