Dekorasyon Bul

3D Merdiven Kaplama Tasarım Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Merdivenli dubleks bir evde mi yaşıyorsunuz? Bu yazımızda daha önce görmediğiniz, farklı bir tasarımdan bahsedeceğiz. Merdivenler bizim için bugün öncelik. Klasik tasarımlardan sıkıldıysanız ve biraz da olsa farklılık arıyorsanız 3D merdiven kaplama tasarım modellerine göz atmalısınız. Size önerebileceğimiz bir uygulama olacak! Nasıl 3D duvar tasarımları ve kaplamaları varsa, aynı uygulama merdivenler için düşünülmüş. Kaplamalardaki 3D detaylar da esrarengiz bir görüntü katıyor diyebiliriz. Merdiven katmanları da tasarıma derinlik katmaktadır. 

3D merdiven kaplama tasarım modelleri

3D merdiven kaplama tasarım modelleri arasında genellikle üç boyutlu doğa manzalarının kullanıldığına şahit olduk. Evinizde huzurlu ve doğal yaşamdan detaylar arıyorsanız bu tarz 3D merdiven kaplama tasarımlarından seçebilirsiniz. Yeşillikler içindeki bu detaylar size huzur verecektir. İsterseniz deniz kenarında bir manzaranın görüntüsünü de merdivenlere taşıtabilirsiniz. Eve geldiğinizde sizi böyle bir tasarımın karşılaması, günün yorgunluğunu birazda olsa atmanızı sağlayacaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hem tasarım olarak farklı bir uygulama olan 3D merdiven kaplama modelleri kullanıldığı ortama modern bir huzur getiriyor diyebiliriz. Farklı ve daha önce pek görülmemiş bir uygulama olması sizin tercih sebebiniz olabilir. Evinize gelen misafirleri bu ilginç ve bir o kadar da şahane uygulama ile karşılamaya ne dersiniz? Örneklere bakarak 3D merdiven kapalama uygulaması için daha net kararlar alabilirsiniz.

3D merdiven kaplama

merdiven kaplama modelleri

üç boyutlu merdiven kaplama

3D manzara merdiven kaplama

3D merdiven kaplama uygulaması

3D merdiven kapalamaları

merdiven kaplama modelleri

3 boyutlu merdiven kaplama

3d merdiven tasarım kaplama

3D merdiven kaplama yaptırmaya karar vereremiyor olabilirsiniz. İlla 3 boyutlu manzaralı modelleri seçmenize gerek yok. Çizgisel ve minimal tasarımlarda farklı bir merdiven tasarımı evinize taşıyacaktır.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri 3D Merdiven Kaplama Tasarım Modelleri
IP Stresser