Dekorasyon Bul

Çelik Personel Soyunma Dolabı

Sponsorlu Bağlantılar
 

İşyerlerinde Personel Soyunma Dolabı Kullanmak Zorunlu mu?
Personel soyunma dolapları özellikle işçi sayısının çok olduğu alanlarda kullanılabildiği gibi kıyafet değiştirilen alanlarda da kullanılabilmektedir. Personel dolaplarının kullanıldığı alanlarda temel amaç güvenliği sağlamaktadır. Çünkü personel dolapları sizlere aittir ve başkaları ile paylaşılamamaktadır. Bu nedenle kişisel eşyalarınızın saklanması için personel dolapları gereklidir. Personel dolapları aynı zamanda kıyafet değiştirilmenin zorunlu olduğu işler için geçerlidir. Örneğin yemekhanelerde, fabrikalarda, otellerde personel dolabı kullanımı zorunludur.

çelik personel soyunma dolabı

Çelik soyunma dolabı, dosya dolabı, çelik para kasası fiyatları ürünlerini Gökerler LTD. ŞT. üzerinden uygun fiyata alabilirsiniz. Piyasada marka olan şirket ile güvenilir ve kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Metal Soyunma Dolabı Modelleri
Personel soyunma dolapları genellikle metal olarak üretilmektedir. Çünkü bu dolaplarda güvenliğin sağlanması gerekmektedir. Personel soyunma dolapları kişilerin özel eşyalarının saklandığı yerdir. Bu nedenle de anahtarlı ve sağlam olmak zorundadır. Soyunma dolaplarının kullanılması için işçilerin kıyafet değiştirebilecekleri odaların olması zorunludur. Bu nedenle iş yerine de çalışan kadın ve erkeklerin farklı odaları ve farklı soyunma dolapları olması gerekmektedir. Özellikle fabrikalar gibi kıyafet değiştirilmenin zorunlu olduğu alanlarda tam boy soyunma dolaplarının olunması gerekmektedir. Bir işletmede güvenlik açığının ortaya çıkmaması için soyunma dolaplarının anahtar sisteminin de iyi ayarlanması gerekmektedir.

soyunma dolabı

Güvenli Soyunma Dolapları
Soyunma dolaplarında güvenlik önemli bir yere sahiptir. Genellikle soyunma dolapları tekli olarak üretilmekte ve ihtiyaca göre bu dolaplar çoğaltılabilmektedir. Güvenli bir soyunma dolabı tercihe edilir iken şifreli sistemlerin kullanılması doğru olacaktır. Fakat oluşturduğunuz şifreleri başkaları ile paylaşmanız özel eşyalarınızın güvenliği açısından tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle oluşturduğunuz şifreleri en yakın arkadaşlarınız ile dahi paylaşmamanız gerekmektedir.

Çelik Soyunma Dolabı Fiyatları için tıklayınız
Tekli personel soyunma dolabı fiyatları kullanılan malzemelere ve dolabın iç özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Aynı zamanda şifreli olan soyunma dolapları ile normal anahtar sistemli soyunma dolapları arasında da fiyat farkı bulunabilmektedir. Gömme kilitli dolaplar güvenlik açısından çok daha iyi olduğundan dolayı fiyat olarak da pahalı olabilmektedir. Fakat gömmeli kilitlerde bir sorun olduğunda tüm dolabın sökülmesi gerektiğinden kullanış açısından pek de önerilmeyen modeller arasında yer almaktadır. Hem kullanım kolaylığı olan hem de en üst düzey güvenlik önlemi sunan personel soyunma dolaplarında şifreli anahtar sistemi kullanılmaktadır. Soyunma dolaplarında kullanılan materyallerde oldukça önemlidir. Bu nedenle kullanılan malzemenin kalitesine göre de soyunma dolaplarının fiyatı değişiklik göstermektedir.

Soyunma Dolapları Rengi
Soyunma dolaplarında birbirinden farklı renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. Genellikle kullanılan renkler metal renginde olmaktadır. Bunun yanı sıra mavi, kırmızı gibi renklerde de personel dolapları bulunmaktadır. Personel soyunma dolaplarında kimi zaman paslanmalara da rastlanabilmektedir. Bu nedenle personel dolapların boyama aşamasında elektrostatik toz boyaların kullanılması gerekmektedir. Paslanmalara karşı etkili olan bu boya dolapların çok daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Soyunma dolapları kimi zaman evrakların saklanması gibi amaçlar ile de kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanılan dolapların güvenlik açısından olduğu kadar temizlik açısından da özenle tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle paslanmaya karşı önlemler alınmış dolapların tercih edilmesi gerekmektedir.

çelik para kasası

 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Çelik Personel Soyunma Dolabı
IP Stresser