Dekorasyon Bul

Çiçekli Yemek Takımları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Özellikle yeni evlenen çiftlerin çeyizinde yer alan, misafir sofralarının vazgeçilmez takımı çiçekli yemek takımları, her bütçeye ve her zevke uygun model seçenekleri ile mağazalardaki yerini alıyor. Kütahya Porselen’in her yıl sunduğu yemek takımları arasında yerini alan çiçekli takımlar, daha birçok porselen mağazasındaki yerini alıyor. Lezzetli yemekleri şık tabaklar ve şık sunumlarla buluşturan ve farklı çiçek desenleriyle her tarza hitap eden çiçekli yemek takımları, hem günlük hem de özel günler için evde yer alan yemek takımlarından. Kaliteli seçenekler, şık tasarımlar ve modern görünümler ile birçok farklı desen ve renk seçeneği sunan bu takımlarda, özellikle baharın renklerini yansıtan soft renkler ön plana çıkıyor.

çiçekli yemek takımları modelleri

Akşamları ve Pazar günleri ailenize hazırladığınız yemekler ya da gelen misafirler için hazırladığınız sofraları renklendiren ve sofralara şık bir görünüm kazandıran çiçekli yemek takımları ile davet sofralarında misafirlerinizi şımartmaya hazır olun. Birbirinden güzel desen, renk ve tasarım seçenekleri ile kaliteli tasarımlar sunan bu takımlar, hem kaliteli, şık ve sade, hem de gösterişli modellere yer veriyor. Bernardo, English Home, Kütahya Porselen, Güral Porselen gibi sofra ve yemek takımı denince ilk akla gelen markalarda da farklı model, renk ve farklı fiyat seçenekleri ile bulabileceğiniz çiçekli yemek takımları, 12 kişilik, 86 parça, 48 parça, 24 parça gibi her ihtiyaca uygun takımlar halinde satışa sunuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Karaca’nın yeni yıl için hazırladığı yemek takımları arasında da yerini alan çiçekli yemek takımları, farklı desenleri ve renkleri ile her tarza ve zevke hitap eden modeller sunuyor. Yine Ar Yıldız’ın sofra grubu ürünleri arasında da bulabileceğiniz çiçekli yemek takımları arasında özellikle pembenin tonları kullanılıyor. Açık pembe, koyu pembe, mor tonlarının kullanıldığı beyaz üzerine şık tasarımları arasında gül desenli modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca baharın renkli çiçekleri de yine modern ve şık çiçekli yemek takımları arasında yerini alıyor. Siz de çeyizinizi hazırlıyor ya da evinize ilk gelecek misafirleriniz için lezzetli yemekleri şık sunumlarla buluşturmak istiyorsanız, tercihinizi birbirinden şık ve güzel model seçenekleri sunan çiçek desenli sofra ürünlerini ve yemek takımlarını tercih edebilirsiniz.

çiçekli yemek takımları

çiçekli yemek takımı modelleri

çiçek desenli yemek takımı

çiçek desenli yemek takım seti

gül desenli yemek takımı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Çiçekli Yemek Takımları
IP Stresser