Dekorasyon Bul

Açılır Kapanır Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Açılır kapanır yatak modelleri

Çocuk odaları ve oturma odaları için kullanışlı ve işlevsel seçenekler sunan açılır kapanır yatak modelleri ile hem yerden tasarruf sağlayın hem de mekanlarda rahat ve modern alanlar yaratın. Duvara monte edilen ve kapandığında odada rahat bir alan yaratmak için tercih edebileceğiniz, özellikle birden fazla kardeşin aynı odada kalması gereken durumlarda dekoratif seçenekler sunuyor.

Çok çocuklu aileler için, kardeşlere fazladan oda seçeneği bulunmadığı durumlarda bu tarz dekoratif ürünler oldukça kullanışlı oluyor. Modern ve fonksiyonel bir ürün olan ve son dönemde sıkça tercih edilmeye başlanan açılır kapanır yatak modelleri, hazır mobilyalar olarak da satılıyor. Örneğin kapandığında çalışma masası ve açıldığında yatak olan ürünler, çocuk odaları için ideal bir seçim. Yatağın kapladığı alan ile çocuğunuzun odasında gereksiz yer israfı yerine, çocuğunuza rahatça vakit geçirebileceği bir alan yaratmak için siz de açılır kapanır yatakları tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

açılır kapanır yatak

Hem tek kişilik hem de çift kişilik seçenekleri ile pratik ve işlevsel mobilyalar sunan açılır kapanır yatak modelleri, ranza, divan gibi seçeneklerinin yanında çalışma masası ya da duvara açılıp kapanan modeller de sunuyor. Böylece geceleri çocuğunuz için yatağa alan açılırken, gündüzleri rahatça oyun oynayıp vakit geçirebileceği ferah bir mekan oluşturmuş olacaksınız. Peki, bu tarz yatakları nerede bulabilirsiniz? Bazı dekorasyon ve mobilya mağazalarında açılır kapanır yatak modelleri bulabilirsiniz.

açılır kapanır yatak modelleri

açılır yatak modelleri

modern açılır kapanır yatak

fonksiyonel açılır kapanır yatak

yatak odası için açılır kapanır yatak

açılır kapanır ranza yatak

gizlenen açılır kapanır yatak

açılır yatak modelleri

koltuk olan yatak modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Açılır Kapanır Yatak Modelleri