Dekorasyon Bul

İstanbul, Londra, Paris Desenli Halılar

Sponsorlu Bağlantılar
 

Modern dekorasyon trendleri arasındaki yerini alan ve evinizin dekorasyonunda yenilik yaratmak için tercih edebileceğiniz halılarda; İstanbul, Londra, Paris desenli halıları kullanabilirsiniz. Modern koltuk takımları ve mobilyalarınızı tamamlamak için, bu tarz aksesuarlardan yardım alın. Hemen her mobilya mağazası ve internetten alışveriş sitelerinde de rahatlıkla bulabileceğiniz şehir temalı ve 3 boyutlu halılar, evin her alanında tercih edebileceğiniz modellerden. Oturma odası, antre, mutfak ya da genç odasında, son dönemde üç boyutlu halıları kullanmak oldukça moda.

Odanızda yenilik yaratmak için tek bir halı bir yeterli olabilir. Farklı bir tarz oluşturmak için, halı seçiminde siz de tercihinizi İstanbul, Londra ve Paris temalı halılardan yana kullanabilirsiniz. Şık görüntüsü ve modern tarzı ile evinize modern bir hava katan bu halıları, en yeni modelleri ile bir çok internet sitesinde bulabilirsiniz. Oturma odanızda yer alan köşe koltuğunuzun önüne koyacağınız İstanbul desenli bir halı ya da Eiffel kulesinin yer aldığı Paris temalı bir halı ile, koltuğunuzu modern bir tasarım ile tamamlamış olacaksınız.

istanbul desenli halılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pop art akımı, son dönemde dekorasyon dünyasını bir hayli etkiliyor. Marilyn temalı tablo ve halılar, Eiffel kulesinin üç boyutlu görüntüsü ile tasarlanan halılar, İstanbul, Boğaz köprüsü temalı halılar, bu sezon evinizin her odasında, hatta salon dekorasyonunuzda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ve odada değişiklik yaratmak için tercih edebileceğiniz halı modelleri arasında yer alıyor.

londra desenli halı

londra desenli pop art halı

istanbul desenli halı

pop art istanbul desenli halı

pop art desenli halı modelleri

paris desenli halı modelleri

londra pop art halı örnekleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri İstanbul, Londra, Paris Desenli Halılar