Dekorasyon Bul

Patchwork Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Son dönemde patchwork trendi, her yerde etkisini gösteriyor. Halılar, perdeler, koltuklar ve mobilyalarda kendini gösteren ve özellikle yeni evlenen çiftlerin sıkça tercih ettikleri bir tasarım olan patchwork trendi, özellikle tekli koltuk, köşeli koltuk ya da ikili üçlü koltuklarda karşımıza çıkıyor. Modern bir görünüm, rahat bir tarz oluşturmak için siz de salon ve oturma odası dekorasyonunuzda, patchwork koltuk modelleri tercih edebilirsiniz. Modern ev dekorasyonu için, köşeli koltuklar iyi birer seçenek oluyor.

çiçek desenli patchwork koltuk

Köşeli koltuğunuzda, beyaz ve pembe tonlarını buluşturan patchwork bir model seçerek, hem şık hem de modern bir tarz oluşturmak mümkün. Patchwork koltuk modelleri için IKEA mağazalarında birçok farklı seçenek bulmak mümkün. İnternetten alışveriş seçeneğinde ise bu tarz koltuk takımları ve tekli modeller için, Evmanya, Evgör gibi alışveriş sitelerini de tercih edebilirsiniz. Bir rengin birçok farklı tonunu bir araya getirerek, yamalı bir görünümü modern bir tarzla buluşturan bu koltuk modelleri, sadece salon değil, oturma odası dekorasyonunda da karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin duvarlarında beyaz rengini mi tercih ettiniz? Onu renklendirmek için, mavi tonlarında patchwork koltuk modelleri ve turkuaz renkli halı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Mavi, yeşil ve pembe, bu tarz koltuklarda en çok tercih edilen renklerden biri oluyor. Birçok farlı modeli bir arada bulmak ve en yeni patchwork koltuk modelleri için Modoko mobilya çarşısını ziyaret edebilirsiniz.

patchwork koltuk

patchwork koltuk modelleri

çiçekli patchwork koltuklar

patchwork koltuk resimleri

patchwork koltuk modelleri

patchwork tekli koltuk

patchwork koltuk resimleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Patchwork Koltuk Modelleri
IP Stresser