Dekorasyon Bul

Dubleks Merdiven Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yıllar sonra kendi evinizi yaptırdıysanız ya da dubleks bir ev satın aldıysanız dekorasyonu için büyük özen göstermeli ve kendinizi en iyi hissedeceğiniz şekilde dekore edildiğinden emin olmalısınız. Klasik daire tipi evlere göre çok daha fazla değişkenin bir araya geldiği dubleks evlerde özen gösterilmesi gereken en önemli konulardan biri de merdiven dekorasyonudur. Dubleks merdiven modelleri arasından yapacağınız seçimlerin hem güvenli hem de şık olmasını istiyorsanız evin genelinde hâkim olan dekorasyon stilini göz önünde bulundurmalı ve merdiven seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız.

Son dönemde öne çıkan sıra dışı tasarımlardan etkileniyor ve bu tarz dubleks merdiven modelleri ilginizi çekiyorsa minimal çizgilere sahip tasarımlar sizin için doğru seçim olabilir. İşlemesiz ve gösterişsiz tırabzanlar ile kalın cam basamakların bir araya geldiği modelleri özellikle küçük evlerinizde rahatlıkla kullanabilir ve ev içerisindeki havayı olduğundan daha geniş bir hale getirebilirsiniz ancak daha şık ve ihtişamlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız işlemeli ahşap basamaklar öncelikli tercihlerinizden olmalıdır.

modern dubleks merdiven

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle çocuklu aileler için üretilmiş dubleks merdiven modelleri son yıllarda dubleks evlerde sıklıkla tercih ediliyor. Merdivenin üst bitiş noktasına monte edilen bir kapı çocukların merdivenlerde güvenli şekilde hareket etmesini sağlarken dar aralıklı merdiven tırabzanları da yine çocukların zarar görmesinin önüne geçiyor. Yalnız yaşayan ya da çocuk sahibi olmayan bireylerin tercihleri içerisinde yer alan ince tırabzanlı modeller ise işyeri ve ofislerde de sıklıkla tercih edilmesinin yanında mekanlara modern ve yenilikçi bir hava katılmasını sağlıyor.

dubleks merdiven modelleri

dubleks merdiven tasarımları

modern dubleks merdiven modelleri

dubleks merdiven

dubleks merdivenler

ahşap dubleks merdiven modelleri

en şık dubleks merdiven modelleri

kullanışlı dubleks merdivenler

dubleks merdiven altı

dubleks merdiven tasarımları

fonksiyonel merdiven modelleri

cam dubleks merdiven modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Dubleks Merdiven Modelleri