Dekorasyon Bul

Ev Boyası Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Günün yorgunluğunu attığımız ve ailemizle keyifli zaman geçireceğimiz evlerimizin göz zevkimize hitap ediyor olması bizim için çok önemlidir. Hem sizi hem de ailenizi mutlu edecek ve kendinizi iyi hissettirecek bir ev tasarlarken önemsemeniz gereken ilk nokta ev boyası renkleri. .. Özellikle boya firmalarının son dönemde çeşitlerini giderek arttırması ve çok daha kaliteli üretim yapması işlerinizi kolaylaştırıyor. Belirleyeceğiniz ve evlerinize uygulayacağınız dekorasyon stili hakkında bir fikir oluşturamıyorsanız yapmanız gereken ilk şey öncelikle duvar boyalarınızın rengini belirlemektir.

Beğendiğiniz ev boyası renkleri arasından yapacağınız seçim sizlere hoşlanacağınız dekorasyon tarzı açısından da fikir verecektir. Klasikten vazgeçemiyor ve beyaz renklere yöneliyorsanız evlerinizde minimal tarzı deneme zamanınız gelmiş olabilir. Kum beji, çakıl taşı, şampanya ya da ıslak kum gibi renkleri tercih ediyorsanız ve bu renkler size kendinizi daha iyi hissettiriyorsa, klasik tarzda döşenmiş bir ev size iyi gelecektir. Tüm bu renk seçimlerini yaptıktan sonra fikir oluşturabileceğiniz ev stili hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olup döşeyeceğiniz evlerinizin son halini gördüğünüzde ne kadar doğru tercihler yaptığınızı anlayacaksınız.

ev boyası renkleri damla sakızı rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Ev boyası renkleri arasından yapacağınız kombinler birbiriyle ve eşyalarınız ile ne kadar uyumlu olursa, kendinizi çok daha rahat hissedebileceğiniz mekânlar oluşturmanızda o kadar yardımcı olur. Özellikle ortak kullanım alanları olan salonlarınızda, oturma odalarınızda ya da mutfaklarınızda yapacağınız renk kombini ailenize de daha şık ve kaliteli bir yaşam alanı sunmanızı sağlayacaktır. Markaların öne çıkan renkleri arasından seçebileceğiniz ve kullanmak istediğiniz mobilyalara uyum göstereceğini düşündüğünüz iki farklı ton, farklı duvarlara uygulandığında odalarınıza şıklık ve hareket katmanıza yardımcı olabilir.

ev boyası renkleri

Ev boyası renkleri: nil kıyısı rengi - kül bulutu rengi

ev boyası renkleri çakıl taşı rengi kum bulutu rengi

Ev boyası renkleri: çakıl taşı rengi - kül bulutu rengi

ev duvar boyası renkleri

Ev boyası renkleri: inci beyazı rengi

ev boyası renkleri

Ev boyası renkleri: badem ezmesi rengi - balçiçek rengi

ev boyası renkleri deniz kabuğu rengi ıslak kum rengi

Ev boyası renkleri: deniz kabuğu rengi - ıslak kum rengi

ev boyası rengi

Ev boyası renkleri: açık leylak rengi

ev boyası renkleri

Ev boyası renkleri: lavanta esintisi rengi - erguvan rengi

ev duvar boyası renkleri

Ev boyası renkleri: turkuaz çoşkusu rengi - gece yarısı rengi

popüler ev boyası renkleri

Ev boyası renkleri: güzgülü rengi - ortanca rengi

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Ev Boyası Renkleri