Dekorasyon Bul

Bej Rengi

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez renkleri arasında olan bej rengi, gerek duvarlarda gerek mobilyalarda gerekse halılarda rahatlıkla kullanılabiliyor ve birbirinden farklı birçok renk ile olaylıkla uyum sağlayabiliyor. Duvar boyaları arasında birçok farklı tonu bulunan bu renk her yıl birçok birey tarafından özellikle oturma odaları ya da salonlar için tercih ediliyor olsa da mutfak ya da yatak odaları gibi birçok farklı yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilecek bir renk olmasıyla dekorasyonu kolaylaştırıyor.

Mürdüm, kahve, turuncu, yeşil hatta doğru uygulandığında beyazın bile tüm tonlarına rahatlıkla eşlik edebilen bej rengi, evlerinizin duvarlarına uyguladığınızda seçeceğiniz mobilya ve aksesuarlara uyumlu herhangi bir renk ile bir duvarınızı renklendirmeniz, o oda içerisinde geçireceğiniz zamanı daha keyifli hale getirecektir. Göz zevkinize hitap edecek ve size dekore edeceğiniz tüm yaşam alanlarında özgürlük sağlayacak bej rengi, kendi içerisinde de birbirinden farklı birçok tona ayrılıyor. Hanımların son yıllarda evlerinde kullanmaktan keyif aldıkları kum beji ya da İstanbul beji gibi birçok farklı seçenek içerisinden size en yakın olanı seçerek uyguladığınız duvarlarınız evlerinizin çok daha geniş ve şık gözükmesine yardımcı olacaktır.

bej rengi yatak odası

Sponsorlu Bağlantılar

Ev tekstilinde de sıklıkla kullanılan bej rengi özellikle birkaç firma tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yatak örtülerinden nevresimlere, halılardan perdelere kadar birçok farklı ürün bulabileceğiniz bej rengi, özellikle yatak odalarınızda bir araya getirebilir ve böylelikle çok daha huzur verici bir oda elde edebilirsiniz. Salon ya da oturma odalarınızda aksesuarlarla renklendirdiğinizde size kendinizi daha iyi hissettirebilen bej rengi, klasik tarza göre düzenlenecek mutfaklarınıza da rahatlıkla eşlik edecektir.

bej rengi

bej rengi banyo

bej rengi

bej rengi salon

bej rengi duvar boyası

Facebook üzerinden takip et!