Dekorasyon Bul

Mürdüm Rengi

Sponsorlu Bağlantılar
 

Özellikle yatak odası dekorasyonlarında sıklıkla yer alan ve bireylere kendilerini çok daha iyi hissettiren mürdüm rengi, yaşama alanlarında gereğinden fazla kullanıldığında göz yorucu olabilir. Mürdüm rengi ile dekore etmek istediğimiz odalarımızda doğru ayarı yakalayabildiğimizden emin olmamız, yaşam kalitemizi yükseltmemize yardımcı olacaktır. Kendimizi daha iyi hissetmek için seçeceğimiz bu rengin üzerimizde ağırlık oluşturmasını istemiyorsak, mürdüm rengini genellikle aksesuarlarımızda kullanmamız gerekir.

Doğru alanlarda ve doğru oranlarda kullanıldığında bireylerin enerjisini yükselten ve kendilerini daha zinde hissetmelerini sağlayan mürdüm rengi, özel bir ilgi duyulmadığı sürece duvarlarda kullanılmamalıdır. Özellikle oturma odaları ya da yatak odalarının duvarlarında kullanıldığında odayı çok daha küçük gösterecek olan bu renk, bireyler üzerinde nedenini bilemedikleri bir gerginlik yaratabilir. Bu renge özel olarak ilgi duyan ve evlerinde yer vermek isteyen bireyler, mürdüm rengini duvarlarında görmek istiyorlarsa yalnızca bir duvarda yer verebilecekleri nişlerde bu rengi kullanmayı tercih edebilirler. Doğru renkle eşleştirildiğinde keyif verici bir manzara yaratabilecek olan mürdüm, aile fotoğrafları ile süslenecek bir duvarda fon rengi olarak da keyifle kullanılabilir.

mürdüm rengi oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar

Ev tekstili ürünlerinde sıklıkla çalışılan bir renk olan mürdüm rengi, nevresim takımlarınızda ya da koltuk takımlarınızın yastıklarında kullanıldığında yaşam alanlarınızı kolaylıkla renklendirecektir. Yatak odaları takımlarında sıklıkla kullanılan bu rengi odalarınızda bulundurmaktan keyif alıyorsanız nevresimlerinize uyumlu olacak minik biblolar ile yatak odalarınızı süsleyebilir ve mürdümün size enerji vermesini sağlayabilirsiniz. Yine yatak odalarınızda kullanabileceğiniz ve odanızın genel havasına eşlik edebilecek mürdüm rengi tüller ile perdelerinize hareket katmanız mümkün olacaktır.

mürdüm rengi

mürdüm rengi

mürdüm rengi yatak odası

yatak odasında mürdüm rengi

mürdüm rengi

mürdüm rengi mutfak

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Mürdüm Rengi