Dekorasyon Bul

Kumtaşı Rengi Duvar Boyası

Sponsorlu Bağlantılar
 

Daha doğal, daha sade bir ev dekorasyonu için seçeceğiniz renk skalasının gözle görülür etkisi vardır. Huzur bulabileceğiniz, vakit geçirdikçe yorulmayacağınız bir ev dekorasyonu için kumtaşı rengi ile tasarlanan duvarlar iyi bir seçim olabilir.

Sezonun öne çıkan duvar boyası renkler arasında kumtaşı rengini görebiliriz. Demin de söylediğimiz gibi daha sakin alanlar tasarlamak isteyenler kumtaşı rengi duvar boyası ile duvarlarını baştan tasarlayabilir. Biraz klasik bir ton gibi dursa da vazgeçilemeyecek bir renktir, kumtaşı rengi.

Kumtaşı rengi farklı firmaların renk skalalarında yer bulan bir renktir. Farklı tonlarda bulunsa da birbirine yakın bir görüntü oluştururlar. Sizin yapmanız gereken kalitesine güvendiğiniz, bütçenize de uygun bir firmadan kumtaşı rengini temin etmektir. Ardından ise duvarlarınızı bu eşsiz kumtaşı rengi ile boyamak kalacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

kum taşı rengi duvar boyası

İç mekan renkleri arasında açık renklerin yeri büyüktür. Koyu renkler ile karşılaştırdığımızda açık renklerin daha fazla tercih sebebi olduğunu görebiliriz. Küçük alanları daha geniş ve daha ferah gösterme özelliği bulunan açık renkler, bu nedenle koyu renklerin önündedir. Kumtaşı rengi duvar boyası da açık renkler sınıfındadır ve kullanıldığı alana daha geniş bir algı katar. Eviniz küçük ise kumtaşı rengi ile duvarlarınızı boyamanızı önerebilirim.

Kumtaşı rengi duvar boyasını evinizin hangi odalarında kullanabilirsiniz?

Salon, oturma odası, misafir odası gibi evin her kişiye açık olduğu odalarda kumtaşı rengi ile hoş dekorlara ulaşılabilir. Koridor dekorasyonunda da kumtaşı rengi görülebilir. Yeri geldiğinde yatak odasında bile bulunabilir, kumtaşı rengi. Ama dediğimiz gibi salon gibi odaların rengidir, kumtaşı rengi.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Kumtaşı Rengi Duvar Boyası