Dekorasyon Bul

Kanal D Evim Şahane Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Günümüzde televizyon ekranlarında pek çok yarışma, katılımcıların iddialı ve eğlendirici halleriyle hem büyük ödüller kazandırmakta hem de izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Bazı yarışma programlarında ise yetenek ve hayal gücü kullanılarak muhteşem tasarımlara ve dekorasyonlara imza atılmaktadır. Böylece hem ev sahiplerine hem de izleyicilere fikirler verilebilmektedir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane programı da işte bu televizyon programlarından birisidir.

Kanal D ekranlarında, hafta içleri hergün yayınlanan Evim Şahane isimli programda, programa katılan ev sahibinin, beğenmediği bir odası yeni baştan dekore edilmektedir. 3 gün içerisinde bu dekorasyon tamamlanıp ev sahibine teslim edilmektedir.

kanal d evim şahane başvuru formu

Sponsorlu Bağlantılar

Kana D Evim Şahane başvuru formunu dolduran adaylar eğer yarışmaya katılma hakkı kazanırsa Mimar Selim Yuhay ve çalışma ekibi evlerine giderek incelemelerde bulunmaktadır. Ekibin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde gerekli olan tasarımlar ve bu tasarım için gereken maddi bütçe tespit edilmektedir. Bu masrafların hepsi yarışma tarafından karşılanmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey size ayrılan bütçe ile yarışma süresince gerekli alışverişleri yapmaktır. Gerisi Mimar Selim Yuhay ve çalışma arkadaşlarının işidir. Evinizin dekorasyon düzeninin sizi büyülemesini istiyorsanız, Kanal D Evim Şahane başvuru formunu doldurabilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

evim şahane başvuru

Kanal D Evim Şahane başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Formda yer alan ad, soyad, yarışmacı fotoğrafı, dekore edilecek binanın dıştan görünüşünün fotoğrafı, dekore edilmesi istenilen odanın fotoğrafı, ev telefonu, cep telefonu, size ulaşılabilecek bir yakının telefonu, detaylı adres bilgileri, kimlerle birlikte yaşadığınız, cinsiyet, doğum tarihi, eğitim durumu, medeni durumunuz, daha önce bir televizyon yarışmasına katılıp katılmadığınız gibi daha pek çok bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermeniz gerekmektedir. İyi şanslar!

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Kanal D Evim Şahane Başvuru Formu