Dekorasyon Bul

Polisan İç Cephe Renk Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evimizin iç mekanlarını boyamak için seçeceğimiz renk çok önemlidir. Çünkü seçilecek renk hem evde yaşayan insanları ruhsal açıdan etkiler, hem de evin görünüm estetiğini belirler. Ayrıca seçeceğimiz renkle ferah bir mekan, içimizi ısıtan ve ailemizle yaşayabileceğimiz rahat bir ortam oluşturmuş oluruz. Bundan dolayı renk seçimlerini yaparken bu gibi özelliklere dikkat etmek evin estetiği açısından çok önemlidir. Ayrıca oda renklerini seçerken bizi boğmayan, gözlerimizi yormayan ve dinlendirici etkisi olan renkleri seçmek bizim için daha uygun olacaktır.

Günümüzde evlerde genellikle daha fazla tercih edilen bir renk olan bej renginin, diğer renklerle uyumu yüksektir ve kendine has bir tarzı bulunmaktadır. Evimize çok çabuk uyum sağlayan bu renk son zamanlarda oldukça çok tercih edilmektedir. Genellikle oturma odalarında ve yatak odalarında uygulanması daha uygun görülmektedir. Kullanımı yaygın olan bir diğer renk ise gridir. Grinin uyumu da aynen bej gibi yüksektir ve insanların bu rengi de sıklıkla tercih etmektedirler. Evde bulunan hemen her alana uygulanabilir. Önemli olan bir diğer renk sarıdır. Genel itibariyle sarı renk çoğu alanda olduğu gibi iç cephe alanında da oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak sarı rengi seçerken tonlamaya dikkat etmek gerekir. Doğru ve uygun bir renk tonuyla, sarı renge boyanan odalar çok estetik ve hoş bir görünüme sahip olabilirler. Aksine sarı rengi çok canlı seçerseniz sizi yorgun hissettirebilir. Belli değer aralıklarında kullanılan sarı ton mekanınıza canlılık ve sıcak bir ortam sunabilir.  Kısacası sarı rengi kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

Bugün size, renklerin özelliklerinden çok önde gelen boya markalarından biri olan Polisan'ın iç cehpe renk kataloğunu sunacağınız. Evinizin ya da iş yerinizin odaları için düşünebileceğiniz renk tonuna karar verirken Polisan iç cehpe renk kataloğu üzerinde inceleme yapabilirsiniz. İşte, birçok farklı renk skalası ile her zevke uyum sağlayabilen Polisan iç cehpe renk kataloğu:

Sponsorlu Bağlantılar

 polisan iç cephe renk kataloğu

polisan renk katalogu

polisan iç cephe renk kataloğu

polisan renk kartelası

(Polisan iç cephe renk kataloğu üzerinde yer alan bazı renkler: 1620 Gizemli bej, 060 Sahra beji, 1520 Roma sarısı, 790 Osmanlı kırmızısı, 373 İstanbul pembesi, 333 Somon, 211 Açık fildişi, 1570 YAlın beyaz, 1630 Romantik lila, 222 Krem, 1670 Tatlı şampanya, 1600 Narin pembe, 229 Şampanya, 1680 Mistik somon, 1500 Romans, 600 Royal lila, 1610 Zarif lila, 077 Barok beji, 066 İstanbul beji, 1580 Masum beyaz, 1640 Doğal bej, 299 Koyu şampanya, 050 Kumsal beji, 1530 Roma grisi, 1650 Dingin yeşili, 079 Buz beyazı, 500 İstanbul yeşili, 440 Buz mavisi, 1590 Mutlu mavi, 1660 Enerjik yeşil)

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Polisan İç Cephe Renk Kataloğu
IP Stresser