Dekorasyon Bul

Armoni Perde Markasının Önemi

Birbirinden farklı perde çeşitlerinin tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirildiği armoni perde seçenekleri, daha birçok farklı çeşit açısından büyük bir öneme sahiptir. Özellikle zarafet ve şıklığı mekanlarına getirmeyi arzu edenler için tamamen istedikleri tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen stor perde ve diğer modeller; üstelik özel mekanizmalarıyla rahatlıkla kullanım şansını yanında getirmektedir. Buna artı olarak uzun yıllar sorunsuz olarak değerlendirilebilir.

Armoni Perde

Devamını oku: Armoni Perde Markasının Önemi

Yemek Odası Dekorasyonunda Estetikliğe Ulaşmak

Yemek Odası Dekorasyonunda Estetikliğe Ulaşmak

İç dekorasyonda en fazla önemsenmesi gereken alanlardan birisi de yemek odalarıdır. Özellikle yorucu geçen günün ardından yenilecek güzel bir yemek ya da gelen misafirlerin ağırlanması açısından yemek odasının pratik ve şık olması önemlidir. Bu noktada da son birkaç sene içerisinde birbirinden farklı yemek odası dekorasyon fikirlerinin ortaya çıktığını söylemek mümkün. Öyle ki, evlerini yeni döşemek isteyenler ve yeniden şekillendirme düşüncesinde olanlar için birbirinden farklı yemek odası fikirleri hazırladık. Bu sayede evinizin en hoş alanlarından birisini de yemek odası yapabilir, evinize gelen misafirleri şıklık içerisinde ağırlayabilirsiniz.

yemek odaları

Devamını oku: Yemek Odası Dekorasyonunda Estetikliğe Ulaşmak

Epoksi Zemin Kaplaması ve Örnek Zemin Modelleri

Yapı sektöründe ve dekorasyon alanında kullanılan epoksi zemin kaplaması, internet aracılığı ile oldukça fazla yayılmış gözüküyor. Son dönemde sosyal medya yoluyla yaygınlaşan bu uygulama şimdiden birçok ev ve ofiste uygulandı bile. Biz de bugün epoksi zemin kaplama uygulamasını ele alacağız. Ayrıca fikir edinmeniz açamlı da örnek modelleri sergileyeceğiz.

Epoksi, bir kimyasal reçinedir. Çeşitli alanlarda kullanılmaktadır ve buna yapı sektörü de dahildir. Dekorasyonda da sıklıkla karşılaşılan epoksiye de zemin kaplama uygulamalarında görebiliriz. 

3D epoksi zemin

Devamını oku: Epoksi Zemin Kaplaması ve Örnek Zemin Modelleri

3D Merdiven Kaplama Tasarım Modelleri

Merdivenli dubleks bir evde mi yaşıyorsunuz? Bu yazımızda daha önce görmediğiniz, farklı bir tasarımdan bahsedeceğiz. Merdivenler bizim için bugün öncelik. Klasik tasarımlardan sıkıldıysanız ve biraz da olsa farklılık arıyorsanız 3D merdiven kaplama tasarım modellerine göz atmalısınız. Size önerebileceğimiz bir uygulama olacak! Nasıl 3D duvar tasarımları ve kaplamaları varsa, aynı uygulama merdivenler için düşünülmüş. Kaplamalardaki 3D detaylar da esrarengiz bir görüntü katıyor diyebiliriz. Merdiven katmanları da tasarıma derinlik katmaktadır. 

3D merdiven kaplama tasarım modelleri

Devamını oku: 3D Merdiven Kaplama Tasarım Modelleri

Turkuaz Rengi Ev Dekorasyonu

Salon, oturma odası, mutfak ve aklınıza gelebilecek evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir renk; turkuaz. Canlı ve dikkat çekici rengi ile hem moda hem de dekorasyon dünyasında öne çıkan turkuaz, duvarlardan mobilyalara, aksesuarlardan tekstil ürünlerine kadar evin her alanında tercihlerimiz arasına giriyor. Özellikle oturma odası gibi renkli mekanlarda, duvar renginde seçiminizi turkuazdan yana kullanabilirsiniz. Turkuaz rengi ev dekorasyonu için sitemizde daha birçok farklı örnek bulabilirsiniz.

turkuaz ev dekorasyonu,

Devamını oku: Turkuaz Rengi Ev Dekorasyonu

Çelik Personel Soyunma Dolabı

İşyerlerinde Personel Soyunma Dolabı Kullanmak Zorunlu mu?
Personel soyunma dolapları özellikle işçi sayısının çok olduğu alanlarda kullanılabildiği gibi kıyafet değiştirilen alanlarda da kullanılabilmektedir. Personel dolaplarının kullanıldığı alanlarda temel amaç güvenliği sağlamaktadır. Çünkü personel dolapları sizlere aittir ve başkaları ile paylaşılamamaktadır. Bu nedenle kişisel eşyalarınızın saklanması için personel dolapları gereklidir. Personel dolapları aynı zamanda kıyafet değiştirilmenin zorunlu olduğu işler için geçerlidir. Örneğin yemekhanelerde, fabrikalarda, otellerde personel dolabı kullanımı zorunludur.

çelik personel soyunma dolabı

Devamını oku: Çelik Personel Soyunma Dolabı

Çiçekli Yemek Takımları

Özellikle yeni evlenen çiftlerin çeyizinde yer alan, misafir sofralarının vazgeçilmez takımı çiçekli yemek takımları, her bütçeye ve her zevke uygun model seçenekleri ile mağazalardaki yerini alıyor. Kütahya Porselen’in her yıl sunduğu yemek takımları arasında yerini alan çiçekli takımlar, daha birçok porselen mağazasındaki yerini alıyor. Lezzetli yemekleri şık tabaklar ve şık sunumlarla buluşturan ve farklı çiçek desenleriyle her tarza hitap eden çiçekli yemek takımları, hem günlük hem de özel günler için evde yer alan yemek takımlarından. Kaliteli seçenekler, şık tasarımlar ve modern görünümler ile birçok farklı desen ve renk seçeneği sunan bu takımlarda, özellikle baharın renklerini yansıtan soft renkler ön plana çıkıyor.

çiçekli yemek takımları modelleri

Devamını oku: Çiçekli Yemek Takımları

Ahşap Palet İle Dekorasyon

Ahşap paletler, son yıllarda hem iç hem de dış mekan dekorasyonunda sıkça kullanılıyor. Sehpa tasarımından kitaplığa, raf yapımından televizyon ünitesine kadar evin her alanında kullanabileceğiniz malzemeler arasında yer alan ahşap paletler, doğru tasarım ve biraz yaratıcılık ile evinizde yerini alıyor. Ahşap palet ile dekorasyon için birçok farklı seçeneğiniz var. Bunun için internetten farklı alternatifler bulabilirsiniz.

Bahçeniz ya da balkonunuz için şık bir oturma alanı yapmaya ne dersiniz? Paletleri yan yana dizip isterseniz köşe koltuğu, isterseniz de geniş bir alanı yaratabilirsiniz; tabi üzerinde rahat ve renkli minderler ile birlikte.
Salonunuzda kullanışlı bir konsola mı ihtiyacınız var? O halde salonun büyüklüğüne göre ayarlayabileceğiniz, biraz da ahşap boyası ile şık ve modern bir konsola dönüştürebileceğiniz paletleri daha birçok eşya tasarımında kullanabilirsiniz.

ahşap paletten dekorasyon

Devamını oku: Ahşap Palet İle Dekorasyon

Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri