Dekorasyon Bul

Makale

Ev Tadilatında Usta mı Arıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar
 

Hepimiz evimizin dekorasyonunun güzel olmasını arzu ederiz. Evimizi dekore ederken sayfamızdaki yöntemleri kullanarak kendiniz de bir şıklık oluşturabileceğiniz gibi, yeri geldiği zaman bir profesyonelden hizmet almanız gerekebilir. Peki ev tadilatı ile alakalı profesyonelleri, işin ustalarını nereden bulabiliriz? Sorunun cevabı belli: Evininustasi.com!

Hepimiz yaşantımız içerisinde mutlaka belli alanlarda uzmanlık gerektiren işlerde bazı firmalara, ustalara ihtiyaç duyabiliyoruz. Peki bu ustalara nasıl ulaşabiliyoruz? Genellikle etrafımızdaki tanıdık kişilere gidiyoruz, veya tanıdıkların tanıdıklarına.. Bu durum çoğu zaman daha da büyük sıkıntıları beraberinde getirebiliyor. Özellikle işin kaliteli ve süresinde bitmesini maalesef olumsuz yönde etkileyebiliyor. İkinci bir yöntem ise; internette arama motorlarına ihtiyacımızı yazarak, örneğin “İstanbul’da boyacı arıyorum” gibi, karşımıza çıkan ilk sayfalardaki ustaları, firmaları arayarak işimizi hallettirmeye çalışıyoruz. Ama bu durumda da yine yeterli araştırma yapmamış oluyoruz. Tek tek onlarca firmayı aramak ise oldukça zaman alıcı olabilir. Peki bu durumda ne yapmalıyız diye düşünüyorsanız, cevap Evininustasi.com’da! 

evinin ustası

Sponsorlu Bağlantılar

Evininustasi.com; boyacıdan temizlikçiye, iç mimardan nakliyatçıya birçok sektörde firmayı, ustayı bünyesinde barındıran bir platform. Bu sayede ihtiyacınız olan sektörde ustaya tek tıkla ulaşma imkanı yakalıyorsunuz. Siteye girip talebinizi oluşturduktan sonra, o sektördeki onlarca firma-usta size fiyat teklifi veriyor. Size fiyat teklifi veren firma-ustaların bilgilerini, referanslarını, uzmanlık alanlarını, daha önce yaptıkları işlerin görsellerini, onlardan hizmet almış kişilerin yorumlarını ve verdikleri puanları inceleme fırsatı elde ediyorsunuz. Bu sayede kriterinize uyan usta veya firmayla anlaşma imkanınız oldukça yükseliyor.

Sitenin firmalar için avantajı ise; hiçbir uğraş göstermeden iş fırsatları yakalama imkanına erişiyorlar. Bununla birlikte internet gibi dev bir arenada kendilerini tanıtma, başarılı işler gerçekleştirerek reklam yapma fırsatına sahip oluyorlar. Yani sistem, hem kullanıcı hem usta-firmalar için oldukça avantajlı. Eğer siz de ev tadilatı,nakliyat,temizlik vb. alanlarda bir uzman arıyorsanız; www.evininustasi.com’u ziyaret edebilirsiniz!

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa