Dekorasyon Bul

Makale

En Kaliteli Mobilyalar Modalife'da

Sponsorlu Bağlantılar
 

Mobilya üretimin konusunda Türkiye’de lider konumda olan şirketimiz, uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler ile mobilya üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çok sayıda şubesi bulunan firmamızın üretmiş olduğu sağlam, güvenilir, şık ve kullanışlı ürünler şirketimiz tarafından garanti altındadır. Mobilya üretiminde Türkiye de lider konumda olan şirketimiz binlerce metrekare alana sahip fabrikamız, binlerce çalışanımız ve profesyonel dağıtıcılarımız ürettiği ürünleri tüm Türkiye ye teslim etmektedir. Yatak odası takımlarından kanepe gruplarına kadar ürettiğimiz her ürünün dayanıklılık testleri yapılmış ve mağazalarıma bu testlerden sonra gelmiştir. Elinize ulaşana kadar her adımda kontrol edilen ürünlerimiz TSE ve ISO 9001 sertifikalıdır.

mobilya düğün paketleri

Ülkenin en büyük şehirleri dahil olmak üzere her bölgede ve pek çok şehirde bulunan şubelerimiz, marka olmaya çok kısa süre önce başlamış olsa da ve günümüze kadar tecrübesine tecrübe katarak, müşteri memnuniyetini temel amacı yaparak gelmiş durumdadır. Kaliteli, dayanıklı, kullanışlı ve şık mobilyaların üretimini yapmakta olan firmanın müşteri memnuniyeti dışında genel prensiplerinden birisi de kaliteli ürünleri uygun fiyatlar müşteriler ile buluşturmaktır. Günümüzün moda anlayışını klasik ve sade çizgilerle birleştiren ve moda renk ve desenleri bir araya getirilerek kullanışlı mobilyalar ortaya çıkaran firma, tasarım üretim de yapmaktadır. Beğendiğiniz mobilyalarımıza istediğiniz renk, desen ve dokuda kumaşlarla kaplayabiliyoruz. İstenilen özel tasarımlarla da hayalinizdeki ürüne kavuşmanızı sağlayarak sizin için en doğrusunu gerçekleştirmeyi istiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek odası, yatak odası, koltuk takımı ürünlerimizi tek tek satın alabileceğiniz gibi paket kampanyalarımızdan da yaralanabilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satma politikasını uygulayan şirketimiz, paket kampanyalarıyla ürünlerini müşterilerimiz ile en uygun fiyata buluşturmaktadır. Yeni taşınacağınız evinizdeki her ihtiyacın tek bir pakette toplandığı düğün paketi kampanyamız ile tüm ürünlerimizi uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Sezon içerisinde sık sık tekli ve paketli kampanyalar hazırlayarak müşterilerimizin bütçelerine uygun satışlar yapılması hedeflenmektedir.

Şirketimiz güvencesi ile üretilen geniş yelpazedeki ürünlerimizden size uygun olanları bulacağınızdan eminiz. Ürünlerimiz arasında yatak odası takımı, koltuk takımı, yemek odası takımı, oturma grupları, kanepe çeşitleri ve evini süsleyecek aksesuarlar bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz iki yıl boyunca garanti kapsamındadır. Türkiye’nin her bölgesinde ve birçok şehirde yer alan satış mağazalarımız ile müşterilerimize en kaliteli şekilde ulaşmaya çalışan firmamız, kısa sürede gerçekleştirdiği teslimatları ile müşterilerin memnuniyetini kazanmış durumdadır. Şirketimizin istediğiniz satış mağazalarına giderek aldığınız ürünler aynı gün içinde kargoya verilip evinize en kısa sürede ulaşması sağlanır. Teslimat esnasında da montaj ve kurulumu firmamız tarafından görevlendirilen profesyonel bir ekip tarafından yapılır ve hiçbir şekilde ek ücret talep edilmez. Ayrıca satış personelleri size sadece satış sırasında değil satış sonrası işlemlerde de sürekli destek sağlayarak sorunsuz teslimat almanızı sağlamaktadır.

modalife

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa