Dekorasyon Bul

Makale

Lambader Modelleri ile Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar
 

Lambader Modelleri ile Dekorasyon

Salon dekorasyonunda, özellikle de yatak odasın dekorasyonunda değişmeyen aydınlatma aksesuarı olarak lambaderler gösterilebilir. Kullanım bakımından da oldukça avantajlar sağlayan lambader, dekorasyon düzenine ayrı bir renk katmak için kullanılabilir. Kullanıldığı alana lambaderin tarzına göre modern, klasik, country, vintage, retro  gibi tarzları aşılayan bu ürünler, fiyat bakımından da bütçenizi yormayacak cinstendir. Ama daha çok modern alanlarda kullanıldığını gördüğümüzü de belirtmek isteriz.

lambader

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde boş kaldığını düşündüğünüz bir köşe ya da bir alan varsa lambader modelleri ile bu alanın atmosferini değiştirebilirsiniz. Tek ayaklı, iki ya da üç ayaklı lambader modelleri ile görselliğin yanı sıra kullanışlılığı da evinize getirebilirsiniz. Şöyle ki bir kitap okuma köşesi tasarlarken lambader kullanmamanız kullanışlı olmayan bir bölüm tasarlamanıza sebebiyet verecektir. O köşeye bir lambader şart diyebiliriz.

Aydınlatma öğelerine göz attığımızda, ev içerisinde yeterli ışık alanını sağlayacak ürünlerin olması gerekmektedir. Ama bazı zamanlar gelir ki gözünüzü dinlendirmek, loş bir ışıkta romantik anlar yaşamak ya da kahvenizi yudumlarken şöyle bir dışarıyı seyretmek istersiniz. Bunun için de size, ev içerisinde loş bir ışık lazım. Lambader sayesinde bu ihtiyacınızı da giderebilirsiniz. Yeri geldiğinde, lambaderin loş ışığı, dinlendirici etkisiyle baş köşe de yer alacaktır.

Peki, lambader nereden alınır?

Pek çok dekorasyon mağazasında  bu ürünü bulmak mümkün. Ama Altıncı Cadde’ de lambader modellerinin bir çoğunu görebilirsiniz, inceleyebilirsiniz. Kaliteli, şık, gösterişli olan bu ürünlerin fiyatları Altıncı Cadde’ de 88 TL’ den, 11.000 TL’ye kadar her bütçeye uygun şekilde yer almaktadır. Bütçenize, evinizin dekorasyonuna göre bir ürün seçebilirsiniz.

Her renkte ve her özellikle Altıncı Cadde sitesinde lambader var. Çeşitli kampanya kodları ile de indirim sağlayabilir, kargoyu ücretiz şekilde alabilirsiniz. Zaten bazı ürünlerde firmanın sağladığı indirim de bulunmakta.

Hızlı bir şekilde sipariş vererek, en kısa sürede ürünün evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz, keyifli alışverişler.

lambader modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa