Dekorasyon Bul

Makale

Çelik Kapı Tasarımında 5 Yeni Uygulama

Sponsorlu Bağlantılar
 

1-Dışı ceviz içi beyaz çelik kapı uygulaması

Özel imalatımızla TORUN ÇELİK KAPI her türlü çelik kapı uygulamasında yanınızda. Ev dekorasyonunda iç oda kapılarında beyaz renkler kullandığınız veya evin genel tasarına beyaz renklerin hakim olduğu durumlarda çelik kapı modelinde dışarı rengi ceviz iç rengi beyaz çelik kapı tercih edebilirsiniz.

çelik kapı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu durumda Çelik kapı modeli dış rengiyle apartman aralığında hakim olan genel renklere sahip olur. İç beyaz rengiyle evinizin tasarımına uyar.

Bu şekilde üretilen çelik kapıların maliyeti diğer çelik kapı modellerinden farklı olarak iki defa boya uygulaması yapıyoruz. Özel işçilik ve özel üretim gerektirmektedir. Bu nedenle çelik kapı fiyatı açısından biraz daha maliyetli de olsa tam istediğiniz şekilde bir çelik kapıya sahip olmak için bu gereklidir.

Ucuz çelik kapı modellerinde bu kapı tasarımı yapılamazken ekstra veya lüks seri çelik kapılarda çift renkli çelik kapı uygulamaları yapılabilir.

2-Granit desenli çelik kapılar

Tamamen farklı çelik kapı tasarımına sahip granit desenli çelik kapılar en çok beğeni toplayan çelik kapı sınıfı. Taş çelik kapı desenleri ile tamamen farklı görünümdeki kapılar alışık olduğumuz renklerden tamamen farklı modellerde. Eğer yeni bir çelik kapı alacakken farklı olsun her evde kullanılandan daha modern çizgilere sahip olsun diye bir düşünceniz varsa tam size göre.

Klasik çelik kapılardan farklı tasarımdaki bu kapılar özellikle konsept tasarım oluşturmak isteyen mimarlar ve işyeri giriş kapıları için mükemmel seçim. Özellikle kapı tasarımına uygun aksesuarlar seçildiğinde mükemmel kapı tasarımları ortaya çıkıyor.

3-Vip seri çelik kapılar

Kabartma desenli yeni çelik kapı sınıfı vip çelik kapılardır. Kabartma desen üzerindeki kapı işlemeleri oval çelik kapı modellendirmeleri bu sınıfın en belirgin özelliğidir. Çelik kapı fiyatları açısından en pahalı çelik kapı modelleridir. Bu fiyat yüksekliği lüks çelik kapı sınıfındaki kanat etrafı paslanmaz kromlu bu çelik kapıların genellikle merkezi kale kilitli tam güvenli çelik kapılar olasından kaynaklanır. Bunun dışında kabartma desen üzerindeki işlemelerde çelik kapınızın fiyatını etkileyen unsurlardır.

4-Beyaz çelik kapı modelleri

Sadeliğin ve saflığın temsilcisi beyaz rengi ile sıra dışı çelik kapı modelleri son günlerin en çok beğenilen kapı modelleridir. Her zaman koyu renkli çelik kapı görmekten bıkan müşterilerin en çok tercih ettiği modeller arasında beyaz renkli çelik kapılar. Sade bir renk olduğu için tercih eden müşterilerimiz basit desenli çelik kapı modellerini seçiyor. Biraz hareket katmak isteyen müşterilerimiz ise beyaz çelik kapı modelinde kullanılan paslanmaz renkli şeritlerin yatay veya dikey kullanımı ile biraz kapı tasarımına fark katmak istemekte.

5-Şifreli ve parmak izli çelik kapılar

Şifreli çelik kapılar yoğunlukla ortak kullanım alanlı yerlerde kullanılır. Bunlar işyerlerinin giriş kapıları ve apartman kapıları gibi şifre kullanımının hayatı kolaylaştırdığı yerlerdir. Parmak izli çelik kapılarda giriş çıkış kontrolünde sizi anahtar taşıma derdinden kurtarıyor. Özellikle lüks seri çelik kapılarda tercih edilen çelik kapı aksesuarı olarak yoğun ilgi gören güvenlik aksesuarı parmak izli giriş sistemidir. Bu yeni çelik kapı kilit sistemleri hem daha modern hem daha kullanışlı oluşuyla ilgi görmekte.

Özel üretim gerektiren tam güvenli ve ihtiyaca özel çelik kapı gereksinimlerinizde TORUN ÇELİK KAPI firması daima çözüm getirebilecek donanıma ve tecrübeye sahip personeliyle hizmetinizdedir.

çelik kapılar  çelik kapı modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa