Dekorasyon Bul

Makale

Europanel’den Dekoratif Duvar Panelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Son dönemin ön plana çıkan dekorasyon uygulamarından biri de dekoratif duvar panelleri... Bildiğiniz gibi oldukça dikkat çeken bu uygulama, ev dekorasyonunun adeta bir parçası haline geldi. Sadece ev dekorasyonunda da değil, iş yeri, ofis, kafe dekorasyonunda çok şık dizaynlar bu dekoratif duvar panelleri ile oluşturulabiliyor.

Uygulaması yapılan, dekoratif duvar panelleri ile şıklık elde etmenin yanı sıra kullanışlı bir yapı da olması da tercih edilmesinin bir diğer sebebi oluyor. Özellikle seçeceğiniz duvar panelleri küçük bir alanı çok daha geniş gözükmesine yardımcı...

Dekoratif duvar panelleri deyince aklımza ilk gelen firmalardan biri Europanel firmasıdır. Ürünleri, uygulamaları ile beğenileri üzerine toplayan Europanel firması, özgürlükçü bir tutum sergileyerek ürünlerine bambaşka bir görünüm kazandırmış. İşte Europanel'den dekoratif duvar panelleri:

Sponsorlu Bağlantılar

dekoratif duvar panelleri

Europanel'in ilk gözümüze çarpan dekoratif uygulaması, yukarıdaki resimde gördüğünüz brüt beton efektine sahip bu duvar panelidir. Modern bir atmosfere katkı sağlayan bu duvar paneli, betonun tüm doğallığını geniş mekanlara dahil ediyor. Tavanlara bile uygulanabileceğini biliyor muydunuz?

europanel duvar panelleri

europanel dekoratif duvar paneli

duvar paneli

İşte en beğenilen duvar panellerini de yukarıda görüyoruz. Tuğla, taş gibi doğal hayatın değişmez parçalarını gerçekçi bir görünüm ile duvarlarda görmek eminim herkesin istediği bir dekorasyondur. Tuğla ve taş duvar panelleri özellikle yatak odası ve oturma odalarına çok yakışıyor. Bir de şömineniz varsa, tadından yenmez bir görüntü diyebiliriz.

Europanel firması bu isteğinizi en iyi şekilde yerine getiriyor. Fiyatları, kalitesi ve ürünleri ile öne çıkan bu firmayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çağlayan, Kağıthane caddesinde yer alan Europanel'in konsept mağazısına gidebilir, kahvenizi yudumlarken Europanel'in duvar panel koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Ayrıca markanın kampanyalarından haberdar olmak ve diğer ürünlerine de göz atmak için facebook sayfasını beğenebilir ya da web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Website: http://www.europanel.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/duvarinigiydir

Europanel firması tarafından tasarlanan bir diğer duvar panel uygulamaları:

duvar panel uygulaması

dekoratif duvar paneller

duvar panelleri ile dekorasyon

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa