Dekorasyon Bul

Makale

Baskılı Balon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Özellikle büyük alışveriş merkezlerinde son yıllarda sıkça rastladığımız baskılı balonlar ilgi çekici olmasından ötürü insanlarda merak uyandırmaktadır. Tek veya çift taraflı baskılarla reklamınızın görülebilme açısını arttırabilirsiniz. Benzer teknikler olan afiş ve posterlerde ancak tek bir yöne tanıtım yapılabilirken, balonlarınız taşınabilir ve kendi etrafında dönebilir olduğundan reklamınızın görülme sayısını kat be kat arttıracaktır. Fakat bunlar yerine balonlar kullanıldığında ürünler bir sonraki organizasyon için depolanabilir ve böylece tasarruf sağlanmış olur. Ulaştırması kolaydır. Balonların binlercesi bile tek ve hafif bir kolide taşınabildiğinden işyerlerinize kolaylıkla götürebilirsiniz. Birden çok şubeye sahip işyerlerine toplu siparişler ufak parçalara bölünerek ayrılabilir bu da ulaşım masrafından tasarruf demektir. Bol seçenek sunmasından ötürü şirketler oldukça tercih etmektedirler.

baskılı balon

Baskılı balonların kullanım alanlarına baktığımız zaman özel günlerde, düğün, nişan, sünnet törenlerinde, şirketlerin tanıtım günlerinde, özel kampanya günlerinde, kokteyllerde, açılış günlerinde vb. birçok günde size çok yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

baskılı balon modelleri

Tek kullanımlık malzemeler ile düzenlenen organizasyonlarda hem fazla maliyetli ürünler kullanılmakta hem de gün sonunda bütün dekor maalesef çöpe atılmaktadır. Reklam ajansları ya da organizasyon şirketleri sizin bu ihtiyacınızı halledebilseler de bazı durumlarda reklamın maliyeti ürünün kazancını geçebilecek noktalara gelmektedir. Baskılı balonların birçok kullanım kolaylığı da vardır. İki taraflı baskı yapma imkanı sunmaktadırlar. Örneğin bir tarafa farklı bir resim, fotoğraf, logo vb. diğer tarafa ise adres slogan vs şeyler yazabilirsiniz. Şirketler genellikle bir tarafa logo diğer tarafa ise şirketin sloganı veya adresini yazmak istemektedirler. Herhangi bir organizasyonda veya açılışta yapılacak reklam çalışmasının önemi göründüğünden büyük olmaktadır. Bu yüzden kişiler genelde organizasyon şirketlerine ya da reklam ajanslarına başvurur. Fakat aslında fazla uğraş ve masraf gerektirmeden kişi bu ihtiyacını kendisi de giderebilir. Detaylı bilgi için: http://www.balon.com.tr/urunler/baskili-balon 

baskılı reklam balonları


Bu bir tanıtım yazısıdır.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa