Dekorasyon Bul

Çilek Arabalı Yatak Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Çocuklarımızın hayal dünyasında büyük bir yer kaplayan oyuncaklar ile donatılmış odalarında eğlenceli vakit geçirdiklerini görmek, her anne ve baba için en büyük mutluluk olsa gerek. Onların en çok sevdiği şeylerden biri olan arabalardan yola çıkarak tasarlanan Çilek arabalı yatak modelleri ile odalarını oldukça şık ve muhteşem bir görünümde dekore edebilirsiniz. Özellikle erkek çocuklarının arabalara olan ilgisi su götürmez bir gerçektir. Küçük yaştan itibaren babalarından en büyük istekleri bir araba almasıdır. Sürekli bunu isterler fakat bu istekleri yaş sorunundan dolayı bir türlü yerine getirilemez. Fakat küçük çocuklarınız için Çilek arabalı yatak modelleri arasından birini alarak onların bu isteklerine karşı bir nebze de olsa karşılık verebilirsiniz. Çocuklarınıza alacağınız yatak için onların istekleri ve hayal dünyası göz önünde bulundurulduğunda en çok tercih ettikleri modellerin arabalı yatak modelleri olduğu görülmektedir. Birbirinden şık, alımlı, konforlu ve kaliteli Çilek arabalı yatak modelleri ile çocuklarınızın bu tercihini yerine getirirken kesenizi de fazla zorlamayacaksınız. En son tasarımlarıyla çocuklarınızın odasını süslemek için Çilek koleksiyonları sizleri beklemektedir.

 çilek arabalı yatak modelleri

Garaj şeklinde ki gardrobu, benzin istasyonu şeklinde ki çamaşırlığı ve araba figürlü yatağı ile uyum içerisinde bulunan Çilek Biconcept arabalı yatak odasını görüyoruz. Arabalı yatak, üç farklı renk seçeneği ile sunulmuş. Kırmızı, siyah ve pembe renkli arabalı yatağı, çocuğunuz zevkine göre tercih edebilir. Arabalı yatağın fiyatı 1699 TL. Bu fiyat sadece yatağın fiyatıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

çilek arabalı yatak fiyatları

Çilek arabalı yatak modelleri arasında yine hoş bir tasarım... Bu ürün hem tekli yatak hem de ranzalı şeklinde tercih edilebilir. İki çocuklu aileler için bu ranzalı kullanım, arabalı yataklarda karşılaşmayacağınız bir özellik. Mavi ve kırmızı tonları ile süslenen yukarıdaki arabalı yatağın fiyatı 849 TL. Ranzalı arabalı yatağın fiyatı ise 1519 TL.

arabalı yatak modelleri

Çilek Mobilya sadece erkek çocuklarına özel tasarımları ile değil, kız çocuklarına özel tasarımları da dikkat çekmekte. Miss Racer arabalı yatak modeli de bunlardan biri. Yarışcı küçük bayanların tercih edebileceği pembe renkli bu arabalı yatağın fiyatı 1215 TL. Tekrar belirtelim, bu sadece arabalı yatağın fiyatıdır. Takım fiyatı değildir.

çilek arabalı yatak

Çocuk odalarına canlılık katacak renk olan kırmızı, Çilek Racer arabalı karyola modelinde de kullanılmış. Bu arabalı yatağın fiyatı ise 1215 TL.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Çilek Arabalı Yatak Modelleri ve Fiyatları
IP Stresser