Dekorasyon Bul

Çilek Bebek Odaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Çoçuklara ve gençlere özel hazırladığı modeller ile beğenileri kazanan Çilek Mobilya, bebek odaları takımları ile ailelere sade ve sevimli odaların kapılarını açıyor. Çilek bebek odaları modelleri arasında 3 farklı tasarım mevcut. Birbirinden güzel bu 3 farklı oda dikkatinizi çekecektir. Baby Safari, Baby Dream, Baby Flower Çilek bebek odaları modelleri arasında yer alan ürünler.

çilek bebek odaları modelleri

çilek bebek odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Size tanıtacağımız ilk oda, Baby Dream... Ürünün renk ağırlığı, ferah bir bebek odası elde etmenize olanak tanıyor. Bebeğinizin rahatsız olmayacağı, pastel tonlarında ki figürler ise odaya ayrı bir sevimlilik katan detayları oluşturuyor. AB standartlarında ki güvenlik önlemleri ile içinizi rahat ettirecek bir ürün. Çekmeceli yapısı ile de aradığınız herşey elinizin altında. İhtiyacınıza göre sallanan bebek karyolasını veya büyüyen bebeğinize özel karyola seçebilirsiniz.

çilek bebek odası

çilek bebek odaları takımları

Çilek bebek odaları modelleri arasında yer alan bir diğer takım ise, Baby Safari adlı üründür. Hayvanlar alemini, en tatlı haliyle bebek odasında görmenizi sağlayan bir model. Bebek karyolası, çamaşırlık ve dolap bu bahsettiğimiz tatlı mı tatlı hayvan figürleri ile süslenmiş. Yine AB standartlarında dizayn edilen korkuluklar, bebeğiniz için son derece güvenli bir ortam oluşturmakta.

çilek bebek odası

çilek bebek odaları

Kız çocuklarının vazçemediği ton olan pembe, Baby Flower adlı Çilek bebek odası takımında kullanılmış. Ahşap tonu ve pembe rengi bir arada kullanılarak, iyi bir sunum sağlanmış. Kullanışlılığı ile dikkat çeken Baby Flower bebek odası, küçük prenseslere özel... Diğer odalarda olduğu gibi bu bebek odasında da AB standartları baz alınarak güvenlik önlemleri sağlanmış.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Çilek Bebek Odaları Modelleri