Dekorasyon Bul

Çocuklu Ailelere 4 Kişilik Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Her ihtiyaca yönelik tasarlanan ranza modelleri ile karşılaşmış olmalısınız. Çalışma masalı ranza modellerinden tutun da dolaplı ranza modellerine kadar... E, çocukların ihtiyaçları bitmek bilmez. Ranza modelleri de bunu baz alarak tasarlanmakta. Dur durak bilmeyen bu tasarım aşkına 4 kişilik ranza modelleri de eklenmiş. Tek kişilik, çift kişilik, hatta üç kişilik ranzaları görmüş olmalısınız ama 4 kişilik ranza modelleri ile karşılaştığınızı pek sanmıyorum. Aslına bakarsanız ülkemizde rastlamadığım bir modeldir, bu. Çocuklu ailelere özel olarak tasarlanan 4 kişilik ranza örneklerine Dünya çapında rastlamak daha sıradandır.

Ranzalar birçok avantaj sağlar, kullanıldığı alana. Mesela: iki yatağın kapladığı alana göre çok daha az yer kaplar. Daha fazla alan, kullanılmak için değerlendirilir. Çocuk odaları, genç odaları için kullanışlı alanların önemini biliyorsanız eğer ranza kullanımı ile boşa çıkan alanın da önemini rahatlıkla bilirsiniz. İki katlı ranzaların bile birçok avantajı varken, 4 kişilik ranza modelleri birçok avantaj ile çocuk odalarına, genç odalarına dahil olacaktır. 4 çocuğunuz bir odada kalmak zorunda ise 4 kişilik ranzalar ile alandan maksimum seviyede yararlanabilirsiniz.

4 kişilik ranza

Sponsorlu Bağlantılar

Örnek 4 kişilik ranzalara göz attığınızda daha rahat anlayacaksınız ama 4 kişilik ranzaların tasarımından bahsedeyim. Genellikle iki duvar kenarı kullanılarak 4 yatağa yer verilmekte bu ranza modellerinde. Bazı 4 kişilik ranzalar ise sadece bir duvarı kaplayacak şekilde tasarlanmakta. Tabii bunun için geniş bir odayı ayırmak gerek.

4 kişilik ranza

4 kişilik ranza modelleri

4 kişilik ranza örnekleri

4 kişilik ranzalar

4 kişilik 4 yataklı ranza

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Çocuklu Ailelere 4 Kişilik Ranza Modelleri
IP Stresser