Dekorasyon Bul

Çilek Arabalı Ranza

Sponsorlu Bağlantılar
 

Çocuklar hep büyüklere özenmeye çalışır, adeta onları taklit ederler. Erkek çocuklar babalarını, kız çocuklar ise annelerini örnek alır ve taklit eder. Babaların arabaya olan tutkuları, çocuklarda da daha küçük yaştan hissedilmeye başlanır. Genellikle erkek çocukların hayalleri arasında arabalı bir yatağa sahip olmak yatar. İstisna bir şekilde kız çocuklarında da bu görülebilir. Pespembe bir arabalı yatak, ne demek istediğimizi size anlatacaktır.

Arabalı yatak ürünleri ile karşınıza çıkan birçok firma var. Bu firmalardan biri Çilek Mobilya'dır. Çocuklara, gençlere yönelik ürünleri ile beğeni kazanan ve tercih edilen Çilek Mobilya, arabalı yatakları ile de adından sıkça söz ettirmekte. Yanıp sönen farlar, araba sesi, kapılar, tekerlekler Çilek arabalı yatak modellerinde...

Bugün yazımızda Çilek arabalı ranza modellerinden söz edeceğiz. Hayal bile edemeyeceğiniz bir çalışmayı çocuk odalarına özel olarak tasarlayan Çilek, arabalı ranza modelleri ile farkını gösteriyor, doğrusu. 

Sponsorlu Bağlantılar

Ranzaların önemi şüphesiz oldukça fazla. Yer kazandırdığı gibi, iki ya da daha fazla çocuğun bir odada uyumasına da olanak kılmakta. Çocuklu ailelerin ilk seçimleri arasında bulunan ranzalar, Çilek arabalı ranza modelleri ile takdire şayan bir görüntüye kavuşmuş. Bir arabalı yataktan beklentilerinize Çilek arabalı ranza modelleri ile ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindirmek, Çilek arabalı ranza modelleri ile çok kolay.

Bahsettiğimiz arabalı ranzalara şöyle bir göz atalım.

çilek arabalı ranza

çilek arabalı ranza fiyatı

2 adet Çilek arabalı ranza modeli bulunmakta. İkisi de aynı model ama kırmızı, mavi renk seçeneği ile sunulmuş. Çilek arabalı ranza fiyatı 1199 TL'dir. İki adet ayrı ayrı arabalı yatak almaktansa, bu seçenek çok mantıklı, bize sorarsanız. Hem odada daha büyük bir alan ortaya çıkacak. Çocuk odalarının en çok ihtiyaç duyduğudur, geniş alanlar.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Çilek Arabalı Ranza
IP Stresser