Dekorasyon Bul

İstikbal Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Çocuk odası için bir mobilya takımı mı almayı düşünüyorsunuz? Kalitesine güvendiğiniz, sağlıklı ürünler ile üretilen, kullanışlı, aynı zamanda rahatlığı ile dikkat çeken bir çocuk odası takımı almanız gerekli. Karşınıza çıkan çocuk odası takımları arasından birinde karar kılmalısınız. Hangi mobilyayı tercih etmelisiniz? Bütçeniz yeterli ise markalaşmış ve kalitesi ile dikkat çeken firmalar, çocuk odası takımı alırken içinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Bu firmalardan biri olan İstikbal Mobilya, birbirinden şık ve göz alıcı çocuk odası takımları modelleri ile mağazalarında sizi beklemektedir. Renkli, modern ve kalite standartlarının üstünde İstikbal çocuk odası takımları...

istikbal çocuk odaları

Almira çocuk odası takımı, ilk sırada göze çarpan bir modeldir. İstikbal çocuk odası takımları arasında yer bulan bu modern çizgilerin hakim olduğu tasarım, çocuk odaları için idealdir. Ürün fiyatı 2300 TL ile 2800 TL arasında değişmektedir. Seçeceğiniz takımın özellikleri bu fiyatı değiştirmektedir, bilginiz olsun!

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal çocuk odası takımları

İstikbal kız çocuklara özel çocuk odası takımları ile de dikkat çekmekte. Diana çocuk odası takımı beyaz ve pembe detayları, zarif tasarım çizgisi ile çocuğunuzun beğenisini kazanacak. Peki ürünün fiyatı ne kadar? 2500 TL ile 2750 TL arasında değişen bir fiyat çizgisine sahip.

istikbal çocuk odası

Yine beyaz mobilyalar ile zariflik getiren, renkli detayları ile zenginlik kazandıran bu İstikbal çocuk odası modeli beğenilen seçeneklerden biridir. Futuro isimli bu ürünün fiyatı ise 1500 TL ile 2175 TL arasında değişkenlik göstermekte. 

istikbal çocuk odası modelleri

Daha sade kesimli ve tasarımlı Carmen çocuk odası modeli, ferah ve rahat bir alan tasarlamak isteyen anne babalar için ideal bir seçim olacak. 800 TL ile 1100 TL arasında değişen fiyatlar ile bu İstikbal çocuk odası takımına sahip olabilirsiniz.

istikbal çocuk odası takımları

Enjoy çocuk odası, farklı renk seçenekleri ile İstikbal mağazalarında sizi beklemekte. Kırmızı, turkuaz, krem rengi çocuk odasında hakim olan renkler arasında. Çocuğunuzun zevkine göre bir tercih yapabilirsiniz. Ürün fiyatı ortalama 1800 TL ile 2200 TL arasındadır.

istikbal çocuk odası takımları fiyatları

Prenseslere özel tasarımı ile İstikbal yine dikkat çekmeyi başarmış. Prenses çocuk odası takımı, minik kızınız için çok hoş bir hediye olacak. Onu özel hissettirmek istiyorsanız, 1700 TL ile 2100 TL arasında değişen fiyatları gözden çıkartmalısınız.

istikbal çocuk odası

Arabalı yataklar, çocukların göz bebeği... İstikbal'in bu arabalı çocuk odasının ismi Speed'tir. Bu ürünün fiyatı 1200 TL civarındadır. Sadece karyola fiyatıdır.

istikbal çocuk odası modelleri fiyatları

Hem arabalı karyola, hem de bir takım arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz. İstikbal çocuk odası takımları arasında yer alan ve ilgi çeken bu ürünün fiyatı 2200 TL ile 2500 TL civarında değişmekte.

istikbal çocuk odası

Diğer modellere nazaran daha modern ve şık bir çocuk odası takımı görüyorsunuz. 1900 TL ile 2200 TL arasında değişen fiyatlar ile İstikbal Tempe çocuk odası takımına sahip olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi İstikbal çocuk odası takımları fiyatları, farklı zevklere ve bütçelere hitap edebilmekte. Diğer çocuk odası modelleri için en yakın İstikbal mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları İstikbal Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları
IP Stresser