Dekorasyon Bul

Bellona Çocuk Odaları Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlerimizin neşe kaynağı olan çocukların, odaları kendi iç dünyalarına ve yaşyalarına uygun renk ve eşyalarla donatılmış olmalıdır. Onlara tahsis edilen odaları sadece bir yatak odası olarak düşünmemek gerekir. Gerektiğinde bir çalışma odası, bir arkadaşla oyun odası gibi çeşitli fonksiyonel amaçlara hizmet etmektedir. Tüm bu amaçlara uygun olan Bellona çocuk odaları modelleri tam olarak ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Çocukların yaşlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen Bellona çocuk odaları modelleri ile çocuklarınızın odalarına bambaşka bir görünüm ve ahenk katabilirsiniz.

Bellona firması her zaman çıkarmış olduğu modellerle modaya yön veren öncü bir kuruluş olarak oldukça kaliteli ve modern üretimler yapmaktadır. Ülkemizde önde gelen üreticiler arasında farkı ve tarzıyla ön plana çıkmaktadır. Mobilya üretiminin lider firmalarından olan Bellona , çocuk odaları modelleri ile büyük beğeni toplamaktadır. Yeni yıla birbirinden şık ve kullanışlı modellerden oluşan çocuk odası koleksiyonu ile girmeye hazırlanan Bellona, yine çok konuşulacağa benziyor.

Çocukların renkli dünyalarına uygun ürünlerle piyasaya sürülen çocuk odaları modelleri, vitrinlerde yerlerini alarak yeni sahiplerini beklemektedir. Çocuklarınızın odalarını dekore ederken kesinlikle tamamen sizin isteğinize göre seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Çocuklarınızı da uygun olan modellerin seçimi aşamasına dahil ederek onların da isteklerini ön planda tutmalısınız. Bu demek değildir ki tamamen seçimi onlara bırakın. Onların fikirlerini alarak uygun bir dille, kontrol sizde olacak şekilde onları yönlendirebilirsiniz. Çocuğunuzun odasının fiziksel ölçülerine göre uygun bir Bellona çocuk odası modeli mutlaka vardır. Bu yüzden seçim yaparken kesinlikle acele etmeyin ve odanın büyüklüğüne uygun seçimler yapın. Çocuklar hareketli ve enerjik oldukları için odaların mümkün olduğu kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu şekilde çocuklarınız daha rahat hareket ederler. Son olarak cinsiyetine uygun renk ve desenler tercih etmenizde fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte bahsettiğimiz Bellona çocuk odaları modelleri ve fiyatları:

bellona çocuk odaları modelleri

İlk olarak arabalı çocuk odası takımını tanıtalım, sizlere. Yukarıda gördüğünüz model, Bellona çocuk odaları arasında yer alan ve çok tercih edilen bir üründür. Start isimli bu takımın fiyatı 2190 TL civarındadır.

bellona çocuk odası

Natural çocuk odası takımı, ferah ve hoş bir atmosfer sunuyor. Açık rengi ile aydınlık ve pozitif his yaratan bu çocuk odasının fiyatı ise 1120 TL ile 1530 TL arasında değişmektedir.

bellona kız çocuk odaları modelleri

Bellona'dan kız çocuklarına özel bir takım görüyoruz, yukarıda. Kalp figürleri ile zenginleştirilen tasarım, pembe tonu ile de güçlendirilmiş. Bonita adlı bu takım, 1500 TL ile 1900 TL arasında değişen fiyatlar ile karşınıza gelmektedir.

bellona çocuk odaları fiyatları

Fresh isimli bu çocuk odası takımı, adı gibi ferah bir sunum yapıyor. Yeşilin, beyazın, ahşap tonunun en doğal ve en ferah hali bu Bellona çocuk odasında mevcut. 1100 TL ile 1300 TL arasında değişen fiyatlar ile...

bellona çocuk odaları takımları

Ahşap renginin hakim olduğu Nova isimli bu çocuk odası da yine tercihiniz arasında bulunabilir. Ürün fiyatı 1400 TL ile 2400 TL arasında değişmektedir.

bellona çocuk odaları

Bu takım çocuğunuzun favorisi olacak, adeta. Bellona çocuk odaları arasında yer bulan bu şık takım, Favori isimli bir üründür. 1600 TL ile 2400 TL civarında değişen fiyat ile alıcılarını beklemektedir.

bellona çocuk odası fiyatları

Loft çocuk odasının fiyatı ise 1200 TL ile 2000 TL civarındadır.

bellona çocuk odaları modelleri

Alfa çocuk odası takımının fiyatı ise 600 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Bellona Çocuk Odaları Modelleri ve Fiyatları