Dekorasyon Bul

İstikbal Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

2012’ nin son günlerine yaklaştığımız şu günlerde, bebek odaları modelleri önümüzdeki yıl adından sıkça söz ettirecek bir havada görünüyor. Sezgilerimizde yanılmadığımızı görmeden önce İstikbal bebek odası modelleri hakkında yazımızı okuyarak ilgili konu hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bebeğiniz için daha dünyaya gelmeden oldukça büyük bir hazırlık dönemi geçirdikten sonra ona kavuştuğunuz anda ki mutluluğunuz yansıması olarak bebek odasını hazırlarsınız. Önceliğiniz bebeğiniz için ilk olarak güvenli, konforlu bir yatak ve eşsiz güzellikte ki bir oda hazırlamaktır. Bunu yaparken de tabiri caizse elinize ne geçerse alırsınız ve odaya doldurursunuz. Oysa ki rastgele, rengarenk almaktansa bebek odası takımına uygun renklerde seçim yapmanızda fayda vardır. Eğer ilk kez anne ya da baba oluyorsanız bunun heyecanıyla ne yapacağınızı, neyi ve nasıl almanız gerekeceğini bilemeyebilirsiniz. İstikbal bebek odası modelleri kaliteli ürünleri ile belki tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir. Bebeğiniz adına en iyisini almak için İstikbal bebek odaları modellerine bakmanız ve kesenize uygun bir model seçmeniz yeterli olacaktır.

İstikbal bebek odaları modelleri arasında 3 farklı ürün bulunmakta. Aslında bakarsanız İstikbal, diğer ev ürünlerindeki gibi bebek odalarının da çeşitliliğini arttırmalı. Yine de aradığınız bebek odası modelini bulabileceğinize inanıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal bebek odası takımları

Rengi ile bebeğinizi rahatsız etmeyecek bir model. Ürün üzerinde yer alan figürler ile takıma görsel anlamda zenginlik kazandırılmış. İstikbal bebek odaları arasında yeni bir model olan Diana bebek beşiğinin fiyatı 900 TL civarındadır.

istikbal bebek odası modelleri

Kalp detayları, regni ile minik prenseslere göre bir model görüyoruz. İstikbal Prenses bebek beşiğinin fiyatı ise 621 TL'dir. İsterseniz şifonyeri ve gardrobu da satın alabilirsiniz. Şifonyerin fiyatı 400 TL, gardrop fiyatı ise 700 TL'dir. İhtiyaçlarınıza göre bu seçimleri yapabilirsiniz.

istikbal bebek odaları

İstikbal bebek odası modelleri arasında yer alan Futuro adlı ürün de yeni ürünlerden biridir. Futuro bebek beşiğinin fiyatı ise 509 TL'dir.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları İstikbal Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları
IP Stresser