Dekorasyon Bul

Klasik Banyo Dolabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Banyo dekorasyonunda modası hiç geçmeyen demirbaşlardan; klasik banyo dolabı modelleri. Genellikle geleneksel banyolarda karşımıza çıksa da, modern tasarımlarla birlikte de kullanılıyor. Beyaz ve kahverengi mobilyaların ön plana çıktığı klasik banyo dolaplarında, birçok farklı tarz ve detay ön planda. Klasik motiflerin süslediği klasik banyo dolabı modelleri, hem büyük hem de küçük banyolarda karşımıza çıkıyor.

Canlı renkler ve cesur duvar kağıtları mı? Hayır teşekkürler. Zarif tonları ve lüks dokunuşları ile klasik banyo tasarımları daha çok rahatlatıcı bir spa gibi görünüyor. Günün yorgunluğunu atacağınız şık bir küvet, klasik motiflerin öne çıktığı fayanslar, ahşap ve klasik banyo dolapları ile banyo dekorasyonunda trendler değişse de, klasiklerin yeri hiç değişmiyor.

klasik banyo dolapları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah ve Beyaz

Klasik banyo dolabı modellerinde, genellikle beyaz tasarımlar ön plana çıkıyor. Siyah çerçeveler, siyah armatürler ve siyah renkli banyo aksesuarları ile siyah ve beyaz uyumunu banyonuzda yansıtabilirsiniz.

Parlak Katmanlar

Banyonuzda klasik mobilyalar kullanıyorsanız, biraz da parlak katmanlar katarak banyonuzdaki klasik tarzı çağdaş detaylar ile tamamlayabilirsiniz. Ahşap, kahverengi bir banyo dolabı tercih edecekseniz, üzerinde parlak bir mermer tezgah kullanarak, modern ve klasik tarzı bir arada kullanabilirsiniz.

Taze Beyazlar

Hem şehir evlerinde hem bir yazlık evde, hem modern tarzda hem klasik tarzda, kısacası tüm banyo tasarımlarında karşımıza çıkan beyaz, banyoda kendinizi spa ortamında hissettirecek. Hem klasik banyo dolabı, hem tezgah hem de zemin için tercihinizi beyazdan yana kullanabilirsiniz.

klasik banyo dolabı

klasik banyo dolabı modelleri

klasik banyo dolapları

klasik banyo dolabı modeli

klasik banyo dolapları modelleri

banyolarınız için klasik dolaplar

klasik banyo

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Klasik Banyo Dolabı Modelleri