Dekorasyon Bul

Açık Renkli Banyo Modelleri ve Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bu yazımızda devamlı kullandığımız, yine evimizin en önemli odalarından biri olan banyolarımız hakkında renk seçimlerinden bahsedeceğiz. Banyoda hakimiyet kuran renge karar verirken belirl unsurlara dikkat ederek seçim yapmanızda fayda var diyebiliriz. Bu unsurlar: banyonuzun büyüklüğü, temizlik, hissedilecek atmosfer, zevkleriniz ve tarz... 

Banyonun büyüklüğü ya da küçüklüğü banyo rengine karar verirken en çok üzerinde durmanız gereken konudur. Çünkü banyonuz küçük ve dar ise kesinlikle koyu renklerden yana seçim yapılmamalı. Alanı olduğundan daha dar göstericek bu tercih, banyonuzdan nefret etmenize sebebiyet verebilir. Dar banyonuz için açık renkli banyo dekorasyonu daha kullanışlı olacaktır. Açık renkli banyolar, aldığı ışığı daha fazla yansıtarak alanın geniş ve ferah gözükmesine biraz da olsa yardımcı olabilmektedir.

açık renk banyo

Sponsorlu Bağlantılar

Temizlik bildiğimiz gibi banyoların vazgeçilmezidir. Açık renkli banyo modelleri için sürekli temizlik yapmanız gerekebilir. Kiri rahatlıkla gösterecek açık renkler, banyonuzu devamlı temiz tutmanızı kolaylaştıracaktır. Biraz yorulmanıza sebep olabilir bu durum ama banyolar için temizliğin ne denli önemli olduğunu biliyoruz.

Hissedilecek atmosfere gelince ise banyolarda açık renklerin tercih edilmesi ferahlık ve huzuru hissetirebilir. Sizi adeta kumsalda, deniz kenarında hissetirecek mavi ve yeşilin tonlarına açık renklerle birlikte kullanabilirsiniz. Soft renkler bu konuda tercihimiz. Ayrıca banyolarda rahatlık hissini de düşünenler için soft renkler dinlendirici de olmaktadır, bilginiz olsun.

Açık renkli banyo modellerine ve dekorasyonlarına göz atarak da seçim yapabilirsiniz. Aşağıdaki örneklere göz atmakta fayda var.

açık renkli banyo

açık renkli banyo dekorasyonu

açık renkli banyo dekorasyonları

açık renkli banyolar

açık renk banyo modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Açık Renkli Banyo Modelleri ve Dekorasyonları