Dekorasyon Bul

Farklı Küvet Tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yorgun geçen bir günün ardından dinlendirici bir banyo keyfi en güzel şeydir. Peki, siz hangisinde dinlenmek istersiniz? Banyonuzun karakterini değiştirecek, şık ve ilginç tasarımları ile banyo dekorasyonunuza yeni bir boyut kazandıracak küvet tasarımları arasında en beğendiğimiz modelleri bu yazımızda listeledik. Aralarında ünlü mimarların ve tasarımcıların elinden çıkan tasarımları ile kendine hayran bırakan, içine girdikten sonra hiç çıkmak istemeyeceğiniz modeller var. Banyo ve  yatak odası gibi iç mekanlarda ya da teras gibi açık alanlarda yerini alan küvetler, sizi kendine hayran bırakacak cinsten. İşte sizi aniden bir banyo hayranına dönüştürecek farklı ve ilginç küvet tasarımları...

küvet tasarımları

Küvete girerken, sanki havuza giriyormuş gibi hissetmeye ne dersiniz? Zeminin altında tasarlanan ve aşağı inerek gireceğiniz bir küvet, oldukça rahatlatıcı ve keyifli olacak. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz, bir yandan da rahatlatıcı masaj ile rahatlayabileceğiniz bu küvet tasarımı, oldukça dikkat çekici ve ilginç bir model.

Sponsorlu Bağlantılar

farklı küvet tasarımları

Banyo dekorasyonu için küvet seçerken klasiklerin dışına çıkmak isterseniz, cam tasarımı ile oldukça modern bir görünüme sahip olan bu küvet, ilginç ve farklı küvet tasarımları arasında yer alıyor. Özellikle lüks ve büyük banyolar için ideal bir tasarıma sahip.

banyo küvet modelleri

Banyoda yerden kazanmak isteyenler ve küçük banyolar için harika bir seçenek. Banyonuza küvet koyduğunuzda alan çok mu daralıyor? O halde bu tarz gizli bir küvet modeline ne dersiniz? Ahşap döşemenin altına gizlenen oldukça farklı ve modern bir küvet.

ilginç modern küvet tasarımları

Küvet seçiminde yaratıcılık sınırlarını zorlayan tasarımcılar, sizi adeta plajda hissettirecek bir küvet ile karşınızda. İçine girdiğinizde bir şezlonga uzanabileceğiniz, şezlongda uzanırken duş keyfi yapabileceğiniz, hem sıcak hem de serin havalarda rahatlatıcı ve içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir model.

farklı küvet tasarımı

Banyo dekorasyonunda klasiklerin dışına çıkmak isteyenler için harika bir seçenek. Yukarıdan yağmur yağarken, siz farklı bir küvetin içinde banyo keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Büyük bir banyonuz ve banyo dekorasyonu için iyi bir bütçeniz varsa, siz de bu tarz bir tasarımı tercih edebilirsiniz.

küvet modelleri

Son dönemde oldukça popüler olan taş küvet modelleri, banyonuza daha şık ve daha lüks bir görünüm kazandıracak.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Farklı Küvet Tasarımları