Dekorasyon Bul

Banyo Tasarımları 2017

Sponsorlu Bağlantılar
 

Banyonuz sizin için beş dakikalık bir duş alanından daha fazlasını ifade ediyorsa doğru yerdesiniz. Banyo dekorasyon trendlerini yakından takip eden sitemizde yer alan önerilerden ilham alarak evinizin banyosunda şık, modern ve konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. 2016 ve 2017 banyo tasarımları arasında oldukça farklı ve dikkat çekici tasarım örnekleri bulabilirsiniz. Son zamanlarda banyo dekorasyon trendlerine baktığımızda ahşap zemin detaylarının sıkça kullanıldığını görüyoruz.

2017 banyo tasarımları

Doğal ve bahçe ortamından ilham alarak banyolara uygulanan ahşap banyo yer karoları, hem kullanışlı hem de oldukça şık bir görünüme sahip. Duşakabin bölümünde ya da dilerseniz banyonun tamamında, zeminde tercihinizi ahşap karolardan yana kullanabilirsiniz. Altın ve bronz rengi de son zamanlarda banyo tasarımları için sıkça kullanılan detaylardan. Özellikle banyo batarya ve telefonlarda bu renklerin sıkça kullanıldığını ve banyoya vintage bir hava kattığını söyleyebiliriz. Duşakabinlerde ise tamamen cam ürünlerin banyo tasarımları arasında mekana daha şık ve modern bir görünüm kazandırdığını söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Banyo tasarımları 2017 modellerine baktığımızda da hemen her tasarımda cam duşakabinler tercih ediliyor. Siz de banyo dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, işe duşakabini ve bataryaları değiştirerek başlayabilirsiniz. Banyo dolabı seçiminde ise önerimiz ahşap modeller olacak. Mekana şık, klasik ve havalı bir görünüm kazandıran ahşap mobilyalar, banyo tasarımları arasındaki yerini de alıyor. Mekanı daha ferah ve geniş göstermek için ise büyük bir ayna ve onu aydınlatan spot ışıklar ideal birer seçim olacak.

banyo tasarımları

ahşap detaylı banyo tasarımları

banyo tasarımı

2017 banyo tasarım modelleri

banyo tasarımları

2017 banyo tasarım modelleri

2017 banyo dekorasyonu

banyo tasarım

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Banyo Tasarımları 2017