Dekorasyon Bul

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Banyonuzda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Küçük ama etkili detaylar ile banyonuzda yepyeni bir dünya yaratabilirsiniz. Şıklığı ile göz dolduran bir banyoya sahip olmak istiyorsanız, işe banyonuzun zemininde ve duvarlarında yapacağınız değişiklikler ile başlayın. Cam mozaikler son yıllarda hem mutfak hem de banyo dekorasyonunda önemli bir yer tutuyor. Banyonuzu daha zengin göstermek için kaliteli olanlardan tercih etmenizi öneriyoruz. Bauhaus ve Praktiker yapı marketlerinde bu tarz ürünlerde her bütçeye uygun seçenek mevcut.

Banyo dekorasyon fikirleri arasında banyonun zemini

Banyonuzun zemininde değişiklik yapmak istiyorsanız, ahşap zemin ürülerini tercih edebilirsiniz. Plajlarda bulunan ahşap zeminleri anımasan bir görünüm ile banyonuzda yaratacağınız değişiklik banyo dekorasyonunda büyük bir fark yaratacak. Duvarları ve zemini hallettikten sonra banyo mobilyalarınız için de değişikliğe gidebilirsiniz. Yerden tasarruf etmeniz gerekiyorsa, duvara monte edilen lavabo ve dolapları tercih edebilirsiniz. Banyo rafları da banyoda yerden tasarruf etmek için en pratik seçeneklerden.

Sponsorlu Bağlantılar

banyo dekorasyonu örnek modelleri ve fikirleri

Banyo dekorasyon fikirleri arasında banyoyu geniş gösterme:

Banyonuzu daha geniş göstermeye ihtiyacınız varsa, mobilya ve zeminde açık renklere yönelmenizi öneriyoruz. Koyu renkler kullanarak banyonuzu daha basık göstermeyin. Beyaz, açık mavi, toz pembe, krem rengi gibi renkler banyo dekorasyonu için idealdir. Bunların yanında banyo dekorasyonunda atlanan bir detay olarak aydınlatmaya daha çok özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Küvet keyfinizi de hesaba katarak ayarlanabilir aydınlatmaları tercih etmenizi öneriyoruz. Aplikler de son yıllarda banyo dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor. Lavabonun üzerinde ya da küvetin başına konumlandırılan bir aplik, banyo dekorasyonuna daha zengin bir hava katıyor.

Banyo dekorasyon fikirleri vermesi adına örnek modeller:

banyo dekorasyon fikirleri 3

banyo dekorasyon fikirleri 2

banyo dekorasyon fikirleri 5

banyo dekorasyon fikirleri 4

banyo dekorasyon fikirleri 1

modern şık banyo dekorasyon fikirleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Banyo Dekorasyon Fikirleri