Dekorasyon Bul

2016 Banyo Dekorasyonları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2016 Banyo Dekorasyonları Modelleri

Bir evin dekorasyonunda en az diğer alanlar kadar banyo dekorasyonu da oldukça önemlidir. Fayanslar ve seramikler ile duvar ve zeminleri; şık lavabo ve duşakabinler ile de banyonun dekorasyonunu tamamlayın. Banyolar için özel olarak tasarlanan banyo dolapları, fonksiyonel ve kullanışlı seçenekleri ile banyo dekorasyonunda farklı alternatifler sunuyor. Çamaşır makinesinin görünümünü gizleyen dolap kapakları kullanımı son yıllarda oldukça trend. 2016 banyo dekorasyonları modelleri arasında da yer alan bu dolaplar, banyoda modern bir tarz yaratıyor.

Banyonuzun duvarlarında kullanacağınız şık fayanslar ya da cam mozaikler ile banyo dekorasyonunuzu yeniden yaratabilirsiniz. Banyonuzda kullanacağınız led aydınlatmalar ve aplikler de mekanın aydınlatmasına olduğu kadar dekorasyonuna da katkı sağlayacak. Şık ve farklı tasarım lavabolar da 2016 banyo dekorasyonları modelleri arasında en çok göze çarpan detaylardan. Klasik lavabolardan sıkıldıysanız, siz de bu yaratıcı ve dikkat çekici, tarzı ve görünümü ile farklı lavabo modellerinden yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynalar banyolarda artık daha çok ön plana çıkıyor. Banyonuzda kullanacağınız büyük bir ayna, hem mekanın daha büyük, hem de daha zengin ve lüks görünmesini sağlayacak. Lavabonun üzerine konumlandıracağınız şık çerçeveli bir banyo halısı ile mekanın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Banyo zeminlerine baktığımızda, ahşap zeminlerin 2016 banyo dekorasyonları modellerinde öne çıktığını görüyoruz. Lüks banyolara baktığımızda sıkça karşımıza çıkan ahşap banyo zemini, şık, modern ve trend bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

2016 banyo modelleri

2016 banyo dekorasyonları

2016 banyo dekorasyonları modelleri

2016 banyoları

2016 banyo dekorasyonu modelleri

banyo dekorasyonu modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu 2016 Banyo Dekorasyonları Modelleri