Dekorasyon Bul

Modern Banyo Dekorasyonu Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Modern banyo dekorasyonu ile önemli mekanlar olan banyolarınızı çok özel hale getirebilirsiniz. Modern banyo modellerinde, özellikle birkaç sezondur duvarlarda canlı renklerin kullanımı dikkat çekmektedir. Bu anlamda, banyoların seçilen bir duvarında canlı tonlarda boyalı veya duvar kağıt formlu dekorasyonlar göze çarpmaktadır. Öte yandan, modern banyo dekorasyonunda, bir tarafı boyalı, diğer taraflarında ise seramik bulunan tasarımları görebilirsiniz. Renk olarak, neon renkler ve pastel tonları dikkat çekmektedir. Yeşil, sarı, kırmızı, mor, fuşya, siyah gibi iddialı renkler ön plana çıkmaktadır. Bu renkler, banyoların canlı ve neşeli görünmesini de sağlamaktadır.

Modern banyo dekorasyonunda, mermer ve doğal taşların kullanımı da ön plana çıkmaktadır. Mozaik taşlar, kilim, nakış işlemeleri, farklı desenler de özellikle fayanslarda tercih edilebilir. Banyoların en göze çarpan alanlarından biri olan duş kabinleri de düz camlı veya desenli olarak tasarlanmaktadır. Duvarlarda canlı renkler göze çarparken, duşa kabin, wc gibi aksamlarda açık renklerin, daha çok beyaz ve krem renklerin kullanılması da dikkat çekmektedir. Modern banyo dekorasyonunda hilton" denilen, ayaksız ve dolaplı lavabo modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu modeller hem estetik görünümlü olup hem de dolaplı ve çekmeceli olması bakımından çok kullanışlıdır. Dolap kısımlarında, genellikle, seramik veya tahta kaplama modeller tercih edilmektedir. Modern dekorasyonda, ayaksız tuvalet taşları da çok kullanılmaktadır. Bu modeller, ayakları olmadan, özel bir teknik ile duvara monte edilmektedir. Hem son derece şık ve modern, hem de temizlemesi kolay modellerdir.

modern banyo dekorasyonu resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bahsettiğimiz modern banyolardan birine sahip olmak istiyorsanız bir araya getirdiğimiz modern banyo dekorasyonu resimlerine göz atabilirsiniz. 

modern banyo dekorasyon resimleri

modern banyo dekorasyonu

modern banyolar

modern banyo

modern banyo dekorasyonları

modern banyo resimleri

modern banyo resimleri ile dekorasyon

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Modern Banyo Dekorasyonu Resimleri