Dekorasyon Bul

Küçük Banyo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Gün içerisinde yaşadığımız tüm gerginlikleri unutmak ve rahatlamak için güzel bir duş aldığımız, yorucu bir gün öncesinde güne hazırlık için ayna karşısına geçtiğimiz ya da güzel bir davet dönüşü makyajımızı temizlediğimiz banyolarımızın dekorasyonu bize kendimizi iyi hissettirmesi ve ruhumuza hitap etmesi çok önemlidir. Özellikle küçük banyo modelleri içerisinde dizayn yaparken mekanları geniş gösterebilmek için bazı ufak noktalara dikkat edilmelidir.

küçük banyo dekorasyon modelleri

Dar ya da küçük banyo modelleri için dekorasyon fikirleri incelerken bilmeniz gereken ilk şey açık renklerin mekanları daha aydınlık ve geniş gösterdiğidir. Bu sebeple banyolarınızı daha geniş göstermek istiyorsanız beyaz banyo dekorasyonlarına iyi bir fikir olacaktır. Tepeden tırnağa tüm ayrıntıları beyaz olan bir banyoya bir de geniş bir ayna eklendiğinde mekan olduğunun iki kati genişlikte bir his yaratacağı için çok daha rahat ve kullanışlı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük banyo modelleri içerisinde yapılacak dekorasyonda önemsenmesi gereken bir diğer konu da camlardır. Özellikle buzlandırılmamış düz camlara banyo içerisinde ne kadar fazla yer verilirse mekanların genişliği de o kadar fazla gözükecektir. Banyo raflarından duşlara kadar birçok alanda kullanabileceğiniz camlar ile banyolarınızda renklerin yaratacağı kırma etkisini azaltabilir ve ışığın yansımasını sağlayacak bu ufak tüyolar ile banyolarınızı olduğundan büyük gösterebilirsiniz. Duş perdelerini de açık renkler arasından seçmek banyolarınıza ferahlık katacaktır ancak beyaz etkisinin yorucu ve rahatsız edici olmaması için aksesuarlarda pembe ya da yeşil gibi canlı tonlara yer verebilirsiniz.

küçük banyo

küçük banyo modelleri

küçük banyolar

küçük banyo dekorasyonları

küçük banyo örnek modelleri

modern küçük banyo modelleri

küçük banyo tasarımı modelleri

ferah küçük banyo modelleri

küçük banyo dizayn modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Küçük Banyo Modelleri
IP Stresser