Dekorasyon Bul

Banyo Aynaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Banyolar evlerin en sık kullanılan bölümlerinden biridir. Sıklıkla zaman geçirdiğimiz banyolarda bulunan aynalar ise evden çıkmadan önce görünümümüz ile ilgili son kontrolleri yaptığımız ya da yorucu bir geceden sonra makyajımızı temizleyip yüzümüzü yıkamak için karşısına geçtiğimiz en önemli aksesuarlardandır. Önemsiz gibi gözüken bu detay aslında bir banyonun nasıl gözüktüğünü tamamıyla değiştirebilir ve küçücük bir banyoyu bile çok daha geniş ve ferah gösterebilir. Bu sebeple banyolarımızı dekore ederken birbirinden farklı banyo aynaları modelleri içerisinden en uygun olanını bulmamız gerekecektir.

Genellikle boy aynalarının kullanılmadığı banyolarda en sık tercih edilen modeller, lavabo üzerine eklenmiş küçük boyutlu aynalardır. Görselliği geri planda tutan ve sadece işlevselliği ile tercih edilen bu modellerin yerini son zamanlarda çok daha geniş boyutlu aynalar aldı. Genellikle kare olarak üretilen banyo aynaları modelleri, oval ya da dikdörtgen olarak yeniden düzenlendi ve banyolara yeni bir soluk getirdi. Banyoların görünümünü çok daha modernleştiren bu yeni modeller ile banyonuz olduğundan çok daha geniş gözükecek ve böylelikle kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

banyo aynaları

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda banyo aynalarında yaşanan bir diğer değişim ise yükseklikleri. Eskiden çok daha yukarıya asılan ve omuz hizasından aşağısını göstermeyen aynaların yerini şimdilerde bel seviyesine kadar inen aynalar aldı. Giderek daha estetik hale gelen ve büyüyen banyo aynaları modelleri arasından seçebileceğiniz geniş bir model ile banyolarınıza da boy aynaları ile yarışabilecek büyüklükte aynalar yerleştirebilir ve çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çok daha görsel hale getirilmiş banyolarınız, yoğun bir günün ardından alacağınız bir duş ile kendinizi çok daha iyi hissetmenizi ve enerjinizi geri kazanmanızı sağlayacaktır.

Ek olarak şunları da belirtelim: artık banyo aynaları dahi kullanışlı tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Nedir bu banyo aynalarının kullanışlılığı? Mesela aydınlatma aynalara dahil edildi. Böylece aynadan alınan görüntü çok daha net ve daha gerçekçi olacaktır. Ayrıca bazı banyo aynaları dolaplı şekilde sunulmaktadır. Banyo aksesuarlarını yerleştirmek adına bu tarz banyo aynası modelleri kullanılabilir.

banyo aynaları

banyo aynaları modelleri

modern banyo aynaları

banyo aynası

aydınlatmalı banyo aynaları

ilginç banyo aynaları

banyo aynaları modelleri

modern banyo aynası modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Banyo Aynaları Modelleri