Dekorasyon Bul

Mika Duşakabin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Banyoların, mobilyalardan sonra önem arz eden bir diğer konusu ise duşakabin modelidir. Duşakabini bulunmayan bir banyo, duş sonrası adeta bir savaş alanına döner. Tabii ki çocuklu ailelerde bu savaş alanını görmek kaçınılmazdır. En çok anneler zarar görür ve yorulur, bu durumdan. Duşakabin satın alarak banyonuzu kullanışlı bir hale sokabilirsiniz, ayrıca estetik bir görüntü de banyoya katabilirsiniz.

Duşakabin modelleri kendi içinde çeşitli sınıflara ayrılmakta. Kalitesine ve malzemesine göre bu sınıflar oluşmaktadır. Polistren (mika), temperli cam, kompakt duşakabinler başlıcalarıdır. Bugün sizlere mika duşakabin modellerinden bahsedeğim. Mika duşakabin modelleri, ekonomik sınıfa uygun, cam duşakabinlere göre daha uygun fiyatlar ile satılan bir üründür. Halk ağzında mika duşakabin olarak bilinir ama polistren duşakabin olarak da adlandırılır. Farklı desenler de tasarlanan mika duşakabin modelleri, buğulu camı ile duş esnasında banyo kullanımını açmaktadır. Bu özelliği ile dikkat çekmekte.

mika duşakabin modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mika duşakabin modelleri de kendi içinde çelitli sınıflara ayrıştırılabilir. Oval, kare ve iki duvar arasına gelecek şekilde olan modelleri bulunmaktadır. Banyonuzdaki duş teknesine göre seçim yapabilirsiniz. Banyo duş teknesini de hoş ve şık bir model ile yenileyerek daha göz alıcı dekorasyon düzeni elde edebilirsiniz.

Duşakabin alırken, duşakabinin profiline de dikkat etmekte yarar var. Kaliteli alüminyum profiller ile üretilen duşakabinler beyaz, mat, parlak krom profil gibi seçenekler ile karşınıza gelmekte.

Mika duşakabin modellerinin fiyatını seçeceğiniz cam desenine göre değişmektedir. Ayrıca duşakabin ebatı da fiyat unsurunu etkilemektedir.

mika duşakabin

mika duşakabinler

desenli mika duşakabin modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Mika Duşakabin Modelleri