Dekorasyon Bul

Lavabo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlerde bulunması bir zorunluluk olan lavabolar, birçok çeşit ile karşımıza çıkmaktadır.  Her yıl farklı bir görünümde ve tarzda üretilen lavabo modelleri, gerek mutfak gerekse de banyo gibi mekanlara ayrı bir güzellik katmaktadır. Ev ürünleri tasarlayan firmalar tarafından her yıl onlarca farklı model oluşturulmaktadır. Bu modeller porselen, cam gibi farklı yapı malzemeleriyle üretilebilmektedir. Herkes kendi zevkine uygun olan bir modeli temin edip evinde kullanabilir. Birbirinden şık ve göz alıcı modellere sahip olan bu ürünler, kullanıldıkları mutfak ve banyolara güzel bir görünüm katmaktadırlar. Diğer eşyalarla birlikte tamamlayıcı bir unsur olarak bulunduğu mekana katkı sağlayan bu lavabo modellerinin kullanımı evinize çok şey katacak.

lavabo modelleri

Genellikle evlerin ilk yapımı sırasında alınan lavabolar evin genel görünümüne veya yapısına göre temin edilip kullanılmalıdır. Mutfak için kullanılan lavabolar tek hazneli yuvarlak, tek gözlü dikdörtgen veya gözlü oval köşeli, tek gözlü inox, tek gözlü inox köşe, tek gözlü ultra granit ve benzeri çeşitlere sahip olabilmektedir. Bahsedilen modeller mutfağın yapısına ve görünümüne uygun olacak şekilde seçilebilir.  

Sponsorlu Bağlantılar

Banyolar için kullanılan lavabolar da delikli ve deliksiz bataryalar, etajerli, tezgah altı ve tezgah altı kare, tezgah üstü, delikli ve deliksiz yarım ayak, kolon ayak, oval çanak, konik, elips ve daha birçok türde bulunabilmektedir. Bu lavabo türünde kullanılan malzemeler porselen, seramik, cam, ahşap gibi türler olabilir. Banyo dekorasyonuna göre bulabileceğiniz lavabo modelleri, farklı ve şık görünümleriyle banyoları süslemektedir. Tabii ki bazı modeller için belli bir maliyeti gözden çıkarmak gerekecektir. Birbirinden estetik lavabo modelleri ile banyonuza şık bir görünüm katabilirsiniz. Bu sayede banyonuzdan çıkmak istemeyeceksiniz.  

Günümüzde kullanılan lavabo modellerinin çoğu modern bir görünüme sahip türlerdir. Günden güne daha farklı tasarımlara sahip modeller kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İster yeni bir ev yaptırın, ister var olan lavabonuzu değiştirmeyi düşünün. Hem evinize uygun hem de kendi zevkinizi yansıtan kaliteli ve güzel bir lavabo temin edebilirsiniz. Böylelikle mutfak ve banyolarınız güzel bir görünüme sahip olurlar,  size düşen de sadece bu güzelliği doyasıya yaşamaktır.

modern cam lavabo modelleri

lavabo modelleri

modern lavabo modelleri

banyo lavabo modelleri

lüks lavabo modelleri

renkli lavabo modelleri

modern lavabolar

lavabo modeli

modern şık lavabo modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Lavabo Modelleri