Dekorasyon Bul

Banyo Duşakabin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Günümüzde, evlerde modern görünümler ve alandan kazanarak estetik yapılar elde etmek için banyolarda duşakabinler tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve kullanışlı banyo duşakabin modelleri ile banyolara uygun dekorasyon ve mimariler elde edebilirsiniz.

Evlerinizi dekore ederken banyoların önemine binaen duşakabinler vazgeçilmez bir unsur olarak kullanılmaktadır. Banyolarda belirli bir köşeye yaptırılarak duş alırken geri kalan alanın kullanılmasına imkan veren ve suların etrafa sıçramasına engel olan yapısıyla duşakabin modelleri oldukça rağbet görmektedir. Özellikle dar olan evlerde çok pratik kullanım imkanı veren duşakabinler, küvetlere de alternatif olarak kullanılabilmektedir. Banyo duşakabin modelleri birbirinden farklı pek çok malzemeden yapılabilmektedir. Genellikle cam, mika ve plastik malzemelerden yapılan banyo duşakabin modelleri arasında en uygun olanı cam malzemeden yapılan, temperli duşakabinlerdir. Estetik ve dekoratif görünümün yanı sıra sağlık açısından da en uygun olanı temperli, camdan yapılan duşakabinlerdir. Olası kaza durumlarında kırılma tehlikesi olan temperli camlar ileri teknoloji ile üretilmektedir. Kırıldıkları anlarda çok ufak parçalara ayrılarak muhtemel yaralanmaları en aza indiren yapısıyla ayıca güvenlidir.

duşakabin modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Banyo duşakabin modelleri farklı ölçü ve serilerde üretilmektedir. Sizler de evleriniz için, ihtiyacınıza en uygun duşakabini hazır olarak satın alıp kullanabileceğiniz gibi, banyolarınıza uygun ölçeklerde özel olarak da yaptırabilirsiniz. Özel olarak yaptırabileceğiniz banyo duşakabin modelleri hem daha fonksiyonel hem de daha şık olabilmektedir. Banyonuzun diğer parçalarına ve fayanslarına uygun renk ve desenlerde yaptırdığınız duşakabinler, modern görünümün yanı sıra hoş bir uyum sağlayacaktır. Alacağınız veya özel olarak yaptıracağınız banyo duşakabin modellerinin iskelet yapısına dikkat etmelisiniz. Duşakabin profilleri olarak bilinen bu iskeletin malzemesi dayanıklı ve banyonuza uygun renkte olması gerekmektedir. En çok tercih edilen profiller alüminyum malzemeden yapılanlardır. Hem paslanmaması adına sağlık açısından uygundur, hem de parlak görünümü sayesinde estetik tasarımlar elde etmenizi kolaylaştırır. Alüminyum, yumuşak ve hafif bir malzeme olması nedeniyle kolaylıkla kıvrım verilerek şekillendirilebilir. Ayrıca üzerinde kir ve pası tutmaz. Zehirleyici ve manyetik etkisi de yoktu. Bu sayede sağlık açısından çok uygun bir yapıdadır.

banyo duşakabin modelleri

duşakabin modelleri

duşakabin

duşakabinler

banyo duşakabin modelleri

banyo duşakabinleri

modern banyo duşakabin modelleri

banyo duşakabin modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Banyo Duşakabin Modelleri