Dekorasyon Bul

Banyo Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Senelerdir hayalini kurduğunuz mutlu yuvanıza kavuştuktan sonra geriye evinize zevkinize göre döşemek kaldı. Asıl zevkinizi ve yaşam tarzınızı yansıtma fırsatı bulacağınız iç mekan tasarımı, büyük önem arz etmektedir. Salon, odalar ve mutfak gibi yerlerin tasarımına gerekli özen ve ilgiyi gösterdikten sonra sıra size özel olan banyonuzun tasarımına gelmekte. Tuvalet ve banyo gibi yerler sulu zeminler oldukları için bu tür yerlerde döşeme olarak, birbirinden şık ve zarif fayanslar tercih edilmektedir. Sizler de zevkiniz ve istekleriniz doğrultusunda banyo fayans modelleri arasından seçim yaparak banyonuza döşetmeli ve bu muhteşem güzelliğin tadını çıkarmalısınız. Bu fayansları sadece banyolarınız için değil, mutfak gibi yerlerde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Banyo fayans modelleri oldukça kullanışlı olmanın yanı sıra çeşit çeşit desenleriyle hoş bir görünüme sahiptir. Binbir çeşit banyo fayans modelleri arasında seçim yaparken oldukça zorlanacağınızı bilseniz iyi olur. Şık ve gösterişli birçok fayans modeli var ki, hangisini seçeceğinize karar vermek gerçekten zor olacaktır. Bizler de bu zorluğun farkında olarak yazımızın devamında sizlere yardımcı olabilmek adına birkaç ipucu paylaşıyoruz. Yararlı olması dileğiyle…

mor banyo fayans modelleri

  • Öncelikle banyo fayans modelleri arasında ihtiyacınıza, zevkinize ve kesenize en uygun modeli seçmelisiniz.
  • Banyonuzun büyüklüğünü ve duvarlarının rengini fayans seçiminde göz önünde bulundurmalısınız. Duvarlarınızın rengine uymayan bir renkte model seçtiğiniz zaman her ne kadar kaliteli fayans da olsa biçimsiz duracaktır ve göze hoş görünmeyen bir alan ortaya çıkacaktır. Tabii ki duvarlarda da aynı fayansları kullanabilirsiniz. Ayrıca banyonuzdaki dolap ve duşakabin gibi diğer eşyaların da renkler ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Renklerin insanlar üzerindeki etkileri hakkında bilgi sahibi iseniz banyo fayans modelleri arasında seçim yaparken yansıtmak istediğiniz düşünceye uygun renk seçimi yapmalısınız.
  • Fayans seçimi esnasında ekonomik olması adına kalitesiz malzeme alarak hem emeklerinizi heba edersiniz hem de paranız boşa gider. Bu yüzden cebinize uygun ve kaliteli bir fayans almaya önem vermelisiniz.
  • Son olarak almış olduğunuz banyo fayanslarınızı döşerken mutlaka ince el becerileri olan ustalardan yardım almalısınız. Aksi takdirde özenle ve ustalıkla döşenmemiş olan fayanslarınız zamanla kırılacak ve sökülmeye başlayacaktır.

mozaik banyo fayans modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

banyo fayans modelleri

mercan renkli banyo fayans modelleri

turkuaz banyo fayans modelleri

renkli banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Banyo Fayans Modelleri