Dekorasyon Bul

Araba Lastiği İle Bahçe Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Araba Lastiği İle Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Dekorasyon dünyasında trendler her geçen gün değişiyor. Şimdilerde ise evin her alanında el yapımı dekorasyon ürünleri öne çıkıyor. Hem ekonomik, hem de eğlenceli bir seçenek olan el yapımı dekoratif ürünlerle siz de evinizin her alanında yenilikler yaratabilirsiniz.

Bahçenize farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, sizlere araba lastiği ile bahçe dekorasyonunda yenilik yaratabileceğiniz önerilerimiz var. İster saksı, ister koltuk, ister sehpa isterseniz de eğlenceli bir salıncak yapmaya ne dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette araba lastiğini dekorasyonda kullanabileceğiniz onlarca, hatta yüzlerce farklı fikir bulabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunuzda değişiklikler yapmak için büyük bütçeler ayırmak istemiyorsanız, araba lastiği bu konuda çok işinize yarayacak.

araba lastiği ile bahçeye saksı

Dekorasyon mağazalarında saksı fiyatlarına baktığınızda büyük rakamlar karşımıza çıkabiliyor. Her bir çiçek için ise bu rakam çok daha fazla olabiliyor. O halde kendi saksınızı kendiniz yapabilir, çok daha eğlenceli bir köşe yaratabilirsiniz. Sadece 5-6 araba lastiği ile bahçenizde dekoratif bir çiçek köşesi yapabilirsiniz. Araba lastiği ile bahçe dekorasyonu yapmak hem ekonomik hem de eğlenceli olacak.

Bu lastikleri dilerseniz sehpa ya da salıncak olarak da kullanabilirsiniz. Üzerinde kullanacağınız cam tabla ve birkaç lastiği üst üste koyup renkli boyalar ile boyadığınızda şık ve modern bir sehpa tasarımı elde edebilirsiniz. İçine koyacağınız minder ve ipler ile ağaca bağladığınızda ise araba lastiği bir anda eğlenceli bir salıncağa dönüşecek. Siz de daha yaratıcı fikirler ile bahçenizin hemen her alanında araba lastiği ile bahçe dekorasyonu yapabilirsiniz.

araba lastiği ile bahçe dekorasyonu

araba lastikleri ile bahçe dekorasyonu

araba lastiği ile dekorasyon

eski araba lastiği ile dekorasyon

araba lastiği ile salıncak

bahçe dekorasyonunda araba lastiği

araba lastiği ile bahçe dekorasyonu

araba lastiği bahçe dekorasyonu

lastikler ile bahçe dekorasyonu

araba lastiği ile bahçe masası

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Bahçe Dekorasyonu Araba Lastiği İle Bahçe Dekorasyonu
IP Stresser