Dekorasyon Bul

Balkon Salıncakları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Balkon dekorasyonunuzda yeni bir mobilyaya ne dersiniz? Evinizin en güzel yaz köşesi olan balkonunuzda yeni mobilyalara yer varsa, balkon salıncaklarına da mutlaka yer vermenizi tavsiye ediyoruz. Balkon salıncakları fiyatları, mağazalara, koleksiyonlara ve modellere göre değişiklik gösteriyor. Tek kişilik, iki kişilik ya da üç kişilik farklı modelleri ile farklı bütçelere hitap eden balkon salıncakları, başta mobilya mağazaları olmak üzere, yapı marketlerindeki yerini de alıyor. Mobilya mağazaları koleksiyonlarında, bu yaz bolca yerini alan balkon salıncakları, trend ve modern görünümleri ile dikkat çekiyor.

Balkon salıncakları fiyatları, Bellona ve İstikbal gibi mobilya mağazalarında 500 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterirken, IKEA ve Koçtaş gibi yapı marketlerinde daha uygun rakamlara farklı balkon salıncağı modelleri bulmak mümkün. Tek kişilik salıncak modellerinde 200 TL’ye uygun modeller bulmak mümkün. Konforu ve kaliteyi biraz daha arttırmak istiyorsanız, en az 500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ahşap modellerde bulabileceğiniz bahçe salıncakları, hasır ya da kumaş modellerde daha uygun rakamlara satışa sunulabiliyor.

balkon salıncakları fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Balkonunuza farklı bir tarz ve modern bir yorum kazandıran balkon salıncakları, fiyatları ile mağazadan mağazaya değişiklik gösteriyor. Yazın en trend koleksiyonlarında bulabileceğiniz bu modeller, dünyaca ünlü mobilya mağazalarının yeni sezon koleksiyonlarındaki yerini de alıyor. Siz de bütçenize uygun modeller bulmak için, bahçe mobilyaları mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz.

balkon salıncakları

balkon salıncakları modelleri

tek kişilik balkon salıncakları

balkon salıncağı

balkon salıncakları fiyatları

balkon salıncağı modelleri

balkon salıncağı fiyatları

modern balkon salıncakları fiyatları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Bahçe Dekorasyonu Balkon Salıncakları Fiyatları
IP Stresser